Car Parking Glory – Car Games 2020

1.2

Car Parking Glory, şimdiye kadarki en yüksek grafiklere sahip bir 15Mb simülasyon ve araba park oyunudur! 1 numaralı sürücü ve park uzmanı olduğunuzu düşünüyorsanız, bu araba park etme oyununu deneyin. 🚦 🚗 🅿
Geliştirici
Zamsolutions
Sürüm
1.2
Son Güncellemesi
February 27, 2020
Gereksinimler
4.1 and up
Boyut
17M
Orjinal Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Car Parking Glory, şimdiye kadarki en yüksek grafiklere sahip bir 15Mb simülasyon ve araba park oyunudur! 1 numaralı sürücü ve park uzmanı olduğunuzu düşünüyorsanız, bu araba park etme oyununu deneyin. 🚦 🚗 🅿

OYUNU İNDİR TIKLA 

Car Parking Glory, lüks arabanızı heyecan verici sürüş parkurlarında sürebileceğiniz, yarışabileceğiniz ve park edebileceğiniz yeni bir araba oyunudur. Zamsolutions, en iyi araba oyunları alanında lüks araba sürme oyunlarının hayranları için yeni bir düşük boyutlu park oyunu sunuyor. Araba Park Etme Zaferi – Araba Oyunları 2020, ölümcül engellerin üzerinden benzersiz araba park etme fikri ile geldi. Birçok araba park etme ve araba sürme oyunu oynamış olabilirsiniz, ancak bu ücretsiz park etme zaferini oynadıktan sonra, bu araba park etme oyunu ile diğer en iyi park etme oyunları arasında net bir fark göreceksiniz. Fizik tabanlı aracı ve güzel gerçek park ortamları, bu oyunu 2020’nin yeni bir park ustası oyunu haline getiriyor.

Car Parking Glory, gelişmiş araç özelleştirme seçeneklerine sahiptir. Garajdan en sevdiğiniz rengi seçin ve arabanızı boyayın. Çılgın otomobil sürücüleri için farklı lüks otomobil jantları da mevcuttur. Aracınızın lastiklerini lüks jantlarla donatın, lüks bir spor araba sürün ve araba yarış pistlerinde harika park etme ve sürüş zorluklarıyla eğlenin. Bu tür araba park oyunları, sürüş ve park etme becerilerinizi geliştirecek, ancak araba yarışı hilelerini geliştirmeyecektir. Kendinizi lüks spor araba sürüş koltuğuna oturtun ve sert park alanında farklı araba gösterileri yapın. Aşırı otoparkçılar için Yeni Yıl Noel hediyesi olan 2019’un benzersiz bir otopark oyunudur. Diğer sert park etme veya klasik araba park etme oyunlarının aksine, bu çevrimdışı otopark oyunu size eski eski arabaların ve yeni lüks arabaların yardımıyla farklı paralel park etme becerilerini öğretecektir. Bu araba park etme oyununu oyun mağazasından alın ve modern otopark teknikleri hakkında bilgi edinmek için bu araba oyununu düzenli olarak oynayın.

Benzer park oyunları oynamaktan rahatsız olduğunuzu ve yeni araba park etme oyunu oynamayı dört gözle beklediğinizi biliyoruz. Endişelenmeyin otopark zaferi size mükemmel uyum sağlar. Bu park etme oyununu edinin ve lüks aracınızı istediğiniz kadar park edin. Car Parking Glory, 2020’nin benzersiz mobil park simülasyon oyununun devamı niteliğindedir. Çarpıcı grafikleri, çok aşamalı park seviyeleri ve 15Mb oyun boyutu, bu oyunu 2019’un iyi optimize edilmiş bir otopark oyunu haline getiriyor.

Diğer sürüş oyunlarının aksine, Zamsolutions size kolay park yönetimi, yörünge kamera açıları ve yumuşak kontrollerle yüksek kaliteli bir araba oyunu sunar. Gerçek bir araba sürüş deneyimi sağlayan araç içi ve araba dışı görünümde bir araba sürün. Bu araba park etme oyunu, oyundaki akıllı park rehberlerine sahip diğer park oyunlarına kıyasla oynamak çok kolaydır. Bu araba park etme oyununu oynayarak en son otopark tekniklerini öğrenin ve ayrıca sürüş sınırlarınızı test edin.

Car Parking Glory Nasıl Oynanır:
🚗 Garajdan bir araba seçin.
🚗 En sevdiğiniz rengi ve jant tasarımını seçin.
🚗 Aracın yönünü kontrol etmek için direksiyon simidini kullanın.
🚗 Araç kullanımı için manuel vites seçenekleri.
🚗 Arabanın hızını kontrol etmek için bir pedala dokunun.
🚗 Arabayı doğru yönde park edin. (Ok yönünü takip edin)

Bu araba park etme oyununu mağaza oynamaktan alın ve arkadaşlarınızla araba park etme eğlencesinin tadını çıkarın.

♥ Otopark Glory Temel Özellikler ♥
🏆 Arabanızı çekici özelliklerle özelleştirin.
🚗 Düzgün direksiyon kontrollü gerçekçi park aracı fiziği.
🅿 100 benzersiz park seviyesi.
🏆 Düşük depolama cihazları için 15Mb araba oyunu.
🚗 Manuel vites seçenekleri.
🅿 Tatmin edici fon müziği ile gerçek araba ses efektleri.
🏆 Herkes için ücretsiz otopark oyunu.
🚗 Bu otopark oyununu oynarken Wi-Fi ve internet bağlantısına gerek yoktur.

2020’nin bu yeni araba park etme oyunuyla çok fazla sürüş keyfi yaşayın.

admin

Neler Yeni

Kullanıcı Görüşlerine Dayalı Güncelleme.
🅿 Mod Hataları Düzeltildi.
🚗 Reklamlar Azaltıldı.
🅿 Performans Arttırıldı.
Car Parking Glory'nin bu yeni güncellemesini edinin ve son derece gelişmiş otopark görevlerinin heyecanını hissedin.
Bağlantıda kalın ve geri bildiriminizi paylaşın.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir