EVİL NUN 2 V0.9.6 MOD APK – CAN HİLELİ

0.9.5

Evil Nun geri döndü, ancak bu kez Nun oyunları okulunda farklı bir korku seviyesine hazırlanın!
Geliştirici
Keplerians Horror Games
Sürüm
0.9.5
Son Güncellemesi
December 4, 2020
Gereksinimler
4.4 and up
Boyut
173M
Orjinal Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Evil Nun geri döndü, ancak bu sefer Nun oyunları okulunda farklı bir korku seviyesine hazırlanın!

FULL HİLELİ OYUNU İNDİR

Korku oyunları 3D, perili ev oyunları, macera kaçış oyunları ve her tür korku oyununun büyük bir hayranı olduğunuzu biliyoruz, ancak gerçekten beklediğiniz şey Nun oyununu tekrar oynamak. Duyduğunuz tüm korkutucu hikayelerden ve oynadığınız tüm terör oyunlarından, bu korkunç büyükanneninki en kötüsü ve onu sevdiğinizi biliyoruz!

Bu yüzden onu şimdiye kadar yaptığımız en korkunç kaçış oyunlarından birinde geri getiriyoruz! Burada, Bay Meat gibi bir seri katille veya hatta Ice Scream, Rod’daki korkutucu dondurmacı adamla aynı düzeyde tehditle karşılaşacaksınız. “Merhaba komşu!” Deyin yine en sevdiğiniz korku karakterlerinden birine.

Tüm ücretsiz korkutucu oyunlardan “Evil Nun 2”, size en çok kabusu, herhangi bir korku hikayesinden daha fazla verecek olan oyundur. Çocuklar için korku oyunları istiyorsanız, bu kesinlikle sizin oyununuz değil, çünkü oyunumuz bir korku kaçış odasının endişesini hissederken kesinlikle size iyi bakacaktır.

The Evil Nun 2 numaralı bölüm kesinlikle inanılmaz bir terör deneyimi olacak, ancak aynı zamanda tüyler ürpertici oyun destanımızın başrolünde yer alan korkunç büyükanne Rahibe Madeline’in karanlık geçmişini de bilmenizi sağlayacak. Nun oyununu yenmeye çalışırken içinde sıkışıp kalacağınız farklı gerilim korku hikayelerinde hayatta kalmaya hazır olun.

Tüm korkutucu kaçış oyunlarımızda olduğu gibi, çocuklar için korkutucu oyunlarda olduğu gibi kaçmak için ellerinizdeki her şeyi kullanmanız gerekecek:

-Gürültü yapmamaya dikkat edin! Ice Scream’de olduğu gibi, Madeline ve canavarları sizi kesinlikle duyacak.
– Rahibe korku oyun okulundaki tüm gizli yerleri, çok daha büyük ve düşündüğünüzden daha fazla oda ile keşfedin.
-En sevdiğiniz korku hikayeleri karakterleri gibi saklayın, hayatta kalmanın anahtarı bu!
-Bir rahibe korku oyunu çekiminde savaşmak için silah ürettiğinizden emin olun, bu oynayacağınız en kötü kötü oyunlardan biridir!
-Canavarlar okulu neredeyse perili bir ev yapacak, bu yüzden onlardan birini gördüğünüzde koşun. Bunu bir macera hatırla
kaçış!
-Diğer ürpertici oyunlarda bulamayacağınız tüm bulmacaları çözün.

Ama her şeyden daha önemlisi, macera kaçışınızın tadını çıkarın! “Evil Nun 2. bölüm” korku oyunları tarafından, tıpkı sizin gibi özgür sevenler için yapılmıştır. Oyunlarımıza aşığız ve oyunculara herkesle paylaşılabilecek harika deneyimler vermekten gerçekten keyif alıyoruz.

Bu ücretsiz korku oyununu indirdiğinizden ve bizim kadar tadını çıkardığınızdan emin olun! Ve geri bildiriminizi yorumlarda bırakmayı unutmayın!

admin

Neler Yeni

Beta 0.9.5:

- Evil Nun 2'nin ilk sürümü

Zevk almak! =)

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 17/01/2021

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir