THE SİMS MOBİLE V MOD APK – PARA HİLELİ

24.0.1.105454

Sim'lerinizin farklı görünümlerini ve benzersiz kişiliklerini özelleştirirken, onlara özellikler kazandırırken ve moda ve saç stilleriyle eğlenirken yaratıcılığınızı ifade edin. Mobil cihazlarda her zamankinden daha fazla ayrıntıyla, en sevdiğiniz tasarımları ve dekoru seçerek Sim'lerinizi zahmetsizce mükemmel bir ev inşa edin. Sim'lerinizin kariyer hedeflerini gerçekleştirirken, hobileri takip ederken, ilişkiler geliştirirken ve Yaşam Tarzlarını iyileştirirken hayatlarının zengin ve eğlenceli anlarını yaşayın. Arkadaşlarınızla parti yapın, şehirde sosyalleşin, özel etkinliklere katılın ve en sevdiğiniz Sim'lere Çıkartmalar verin. Hangi hikayeleri anlatacaksın?
Geliştirici
ELECTRONIC ARTS
Sürüm
24.0.1.105454
Son Güncellemesi
November 18, 2020
Gereksinimler
4.1 and up
Boyut
110M
Orjinal Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Sim’lerinizin farklı görünümlerini ve benzersiz kişiliklerini özelleştirirken yaratıcılığınızı ifade edin, onlara özellikler verin ve moda ve saç stilleriyle eğlenin. Mobil cihazlarda her zamankinden daha fazla ayrıntıyla, en sevdiğiniz tasarımları ve dekoru seçerek Sim’lerinizi zahmetsizce mükemmel bir yuvaya dönüştürün. Sim’lerinizin hayatlarının zengin ve eğlenceli anlarını kariyer hedeflerini gerçekleştirirken, hobileri takip ederken, ilişkiler geliştirirken ve Yaşam Tarzlarını iyileştirirken yaşayın. Arkadaşlarınızla parti yapın, şehirde sosyalleşin, özel etkinliklere katılın ve en sevdiğiniz Sim’lere Çıkartmalar verin. Hangi hikayeleri anlatacaksın?

FULL OYUN PARA HİLELİ İNDİR TIKLA

BENZERSİZ SIMLER OLUŞTURUN
Sims’in görünüşünü, saç stillerini, kıyafetlerini, makyajını ve aksesuarlarını özelleştirin. Burundan ayak parmaklarına sonsuz olasılıklar var! Ardından Moda Mağazasında Izzy Fabulous ile takım kurduğunuzda unutulmaz bir gardırop hazırlayın. Her Sim için Aktif veya Müzikal gibi kişilik özelliklerini seçin ve Sim’leriniz yaşam deneyimi kazandıkça daha fazlasını ekleyin.

MÜKEMMEL EVİ İNŞA ET
Sim’lerinizi hayatın sunduğu her şeyi deneyimleyebilecekleri bir ev tasarlayın. Çeşitli mobilyalar, aletler, dekorasyonlar ve hatta temalı koleksiyonlar arasından seçim yaparak ev düzenlerini ve tasarımlarını zahmetsizce kişiselleştirin. Ardından, moda stüdyosu, restoran ve gece kulübü gibi harika, özelleştirilebilir mekanları keşfetmek için Sim’lerinizi çıkarın.

SIMS’İNİZİN YAŞAM TARZINI ŞEKİLLENDİRİN
Kariyer ve hobilerden ilişkilere ve ailelere kadar Sim’lerinizin hayatlarının hikayelerine rehberlik edin. Moda Tasarımcısı ve Doktor gibi heyecan verici kariyerleri ve Aşçılık ve Gitar çalma gibi hobileri seçin. Diğer Sims’lerle dostane ve romantik ilişkiler kurun ve öpüşmeye çalışmak veya deneysel bir tarif icat etmek gibi Riskli Eylemler yapın. Bir aile kurun ve güçlü Yadigârları devrederek gelecek nesiller için bir yol oluşturun.

BİRLİKTE OYNAMAK
Diğer Sims’lerle sosyalleşebileceğiniz ve ödüller kazanabileceğiniz partilere ev sahipliği yapın ve katılın. Muhteşem evinizi gösterin, romantik ilişkiler kurun ve hatta diğer insanların Sim’leriyle yaşamaya karar verin. Parkta Hızlı Buluşma veya Market Meydanı Müzik Festivali gibi özel günlük etkinliklere katılın. Ayrıca, partilerde veya şehirde diğer oyuncuların Sim’leriyle tanışın ve onlara Sevimli, Seksi veya Muhteşem olup olmadıklarını bildirmek için Çıkartmalar’ı kullanın!

The Sims Mobile’da Sim’leriniz için büyük ve küçük anlar yaratırken bağlantı kurmanın sonsuz yolu var ve hayatın onları nereye götürdüğünü görün!
____________
Önemli Tüketici Bilgileri. Gösterilen bazı resimler uygulama içi satın alımlar içerebilir. Bu uygulama: Kalıcı bir İnternet bağlantısı gerektirir (ağ ücretleri geçerli olabilir). EA’nın Gizlilik ve Çerez Politikası ile Kullanıcı Sözleşmesinin kabul edilmesini gerektirir. Oyun içi reklamları içerir. Üçüncü taraf analitik teknolojisi aracılığıyla veri toplar (ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikası’na bakın). Oyuncuların oyun içi grup sohbeti özelliği ile iletişim kurmasına izin verir. 13 yaşından büyük bir kitleye yönelik İnternet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir. Uygulama, Google Play Oyun Hizmetlerini kullanır. Oyununuzu arkadaşlarınızla paylaşmak istemiyorsanız, yüklemeden önce Google Play Oyun Hizmetleri’nden çıkış yapın.

admin

Neler Yeni

Sul Sul! Yemek. Uyku. Sim'lerinizle oyun oynayın. Tekrar et! The Sims Mobile'ın en son güncellemesinde şunların keyfini çıkaracaksınız:
• 'Oyuncu Cenneti' Hazine Avı ile keşif! Yeni oyun teknolojisinin kilidini açmak için ipuçları arayın, böylece Sim'leriniz gözlerini ekrandan ayırmak zorunda kalmasın.
• Wumples, yeni İstek Listesi Görevleriyle geri döndü! İlginç öğeler kazanmak için bunları tamamlayın.
• Ev sineması dekorunda Black Friday Bonanza indirimimiz! Bonus paket almak için üç özel paketi de satın alın.
En son haberler için Twitter'ımızı takip edin!

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 22/01/2021

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir