Modern Commando Army Games 2020 – New Games 2020

1.0.4

"Wire Entertainment Ltd." şimdi 2020 "Modern Komando Ordu Oyunları 2020 - Yeni Ordu Oyunları 2020 Çevrimdışı 3D" nin bu yeni aksiyon oyununu sunuyor. Erkekler için bu oyunları 2020 yeni oyunlar sunuyoruz, bu yüzden çevrimdışı android oyunlarına hazırlanın ve ilk görevden sonuna kadar bu ücretsiz atış oyunları 2020'nin tadını çıkarın.
Geliştirici
New Games 2020 Studio.
Sürüm
1.0.4
Son Güncellemesi
June 26, 2020
Gereksinimler
4.1 and up
Boyut
44M
Orjinal Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

“Wire Entertainment Ltd.” şimdi 2020 “Modern Komando Ordu Oyunları 2020 – Yeni Ordu Oyunları 2020 Çevrimdışı 3D” nin bu yeni aksiyon oyununu sunuyor. Erkekler için bu oyunları 2020 yeni oyunlar sunuyoruz, bu yüzden çevrimdışı android oyunlarına hazırlanın ve ilk görevden sonuna kadar bu ücretsiz atış oyunları 2020’nin tadını çıkarın.

OYUNU İNDİR TIKLA

ANA ÖZELLİKLER:
• Zorlu modern komando FPS atış seviyeleri
• Yeni oyunlar 2020’de kolay kontroller, ilham verici grafikler
• Yeni oyunlar 2020 oyununda gerçekçi ve zorlu FPS
• 2020 çevrimdışı çekimde savaşmak için çeşitli silahlar ve tüfekler
• Çevrimdışı yeni oyunlar 2020’de savaşlar

Burada ordu oyununda fantastik 3D FPS oyununu oynuyorsunuz – yeni Aksiyon Oyunları 2020. Bu en yeni ve yeni Oyunlar 2020’de ordu oyununda muhteşem bir modern komando rolünü oynayacaksınız. Şimdi silahlarınızı seçme ve bu oyunlarda 2020 yeni erkekler için en cesur kommanod olma zamanı. Farklı zorluklarla karşılaşacaksınız, ancak hiçbir şey sizi mison mücevherlerindeki bu göz alıcı savaş alanından düşmanı ortadan kaldırmanıza engel olamaz.

Yeni aksiyon macera oyunları 2020, ordu komando hikayesinde aksiyon dolu. Commanod Çevrimdışı Oyunlar: Ücretsiz Atış oyunları 2020, FPS ordusunun modern silahlar ve tüfeklerle atış yapanlar için en iyisidir. Bu pakette, yeni atış oyunları 2020’de Gerçek Komando olarak oynayacaksınız. Özellikle FPS, silah oyunları ve erkekler için 2020 yeni oyunları için oyun mağazasında yeni bir çevrimdışı oyunu gururla duyuruyoruz. Modern bir komando olarak hareket edecek ve birçok tehlikeli suçluya karşı silahlı savaş yapacak ve ordu görevinizi tamamlamak için terörist karşılaşmaları kazanacaksınız. Ücretsiz nişancı oyunları arasında bu oyunlar 2020 erkekler için yeni oyunlar, atış severler için oynamak eğlencelidir.

2020’nin bu yeni oyunlarında üç tür mod var. Eski mod, Gelişmiş mod ve savaşı kazanmanız için ordu görevinin verileceği Hayatta Kalma modu. Komando IGI gizli görevi: yeni Oyunlar 2020, sizin için zaman geçirmek için Yeni Bir FPS Atış oyunudur. Teröristlere karşı direnişe katılın ve ordu komando olarak oynayın. Bu yeni 2020 oyunlarında harekete geçin ve cephede ateş etmeye başlayın. Teröristleri ortadan kaldırmak ve erkekler için 2020 yeni oyunlarda hayatta kalmak için ateş edin. Bu çevrimdışı oyun aksiyonunda modern komando olun, düşmanlara karşı inanılmaz silahlarla ücretsiz atış yapın. Modern saldırı silahlarıyla düşmanlarınızı mison gems 2020’de vurmayı bırakmayın.

Bu çevrimdışı aksiyon oyunlarının çalışması çok güzel, akıcı, gerçekçi ses efektleri çalışıyor, mükemmel efektler kesinlikle size gerçek bir aksiyon oyunu deneyimi sunuyor. Sesler, Efektler, GamePlay, her şey gerçekten harika.

Savaşın kontrolünü elinize alın ve bu bağımlılık yaratan oyunlar 2020 yeni erkekler için oyunlar: Çevrimdışı Aksiyon Oyunları’nda düşmanların en iyi atıcısı olun. Ordu görevi oyununda galip gelmek istiyorsanız oyun kurallarına uyun.
Bu çevrimdışı oyun eyleminde, farklı modern silah koleksiyonunu kullanarak düşmanlarınıza karşı savaşın. Bu pak ordusu çevrimdışı oyunlar aksiyonunda görevinizi tamamlamak için mükemmel atış becerilerinizi kullanın. Modern silahların listesi ile düşmanlarınızı vurmak için hipnotik 3D grafiklere sahiptir.

Artık gizli görev için gerçek bir komando olarak oynayacak, mükemmel dövüş becerilerine sahip olacak, tüm aksiyon becerilerinizi gösterecek, düşmanlara nüfuz edecek, bu yeni erkek aksiyon oyunlarında düşmanları bulup ortadan kaldıracaksınız. Harika pak ordu oyunlarının oynadığına şaşıracaksınız. Ne için bekliyorsun? Bu İlk Görev Çağrısında çevrimdışı bir aksiyon savaşına hazırlanın.

Pak ordusu görev oyunu oynamak için bol şans: Yeni Oyunlar 2020. Cevabınızdan memnun olacağız. E-postamızdaki herhangi bir öneri için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin.

admin

Neler Yeni

*Sabit!! İleri Düzeyde Seviye 10 **
Düzeltmeye ve eğlenceli değişiklikler yapmaya devam etmek için lütfen Değerli Geri Bildiriminizi Sağlayın.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir