FPS Task Force 2020: New Shooting Games 2020

2.5

Başka bir yeni aksiyon oyunu olan "FPS Task Force: Shooting Games 2020" sunuyoruz. Çok fazla aksiyon ve yeni ortam sunuyoruz, bu yüzden bu yeni ordu oyunu 2020 için hazırlanın ve baştan sona tüm bu atış oyununun tadını çıkarın. Diğer yeni atış oyunları ve terörist oyunlardan farklı olarak en iyi atış oyunları deneyimini yaşayacaksınız.
Apk İndir
5.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
Games Envision
Sürüm
2.5
Son Güncellemesi
October 11, 2020
Gereksinimler
4.1 and up
Boyut
33M
Orjinal Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Başka bir yeni aksiyon oyunu olan “FPS Task Force: Shooting Games 2020” sunuyoruz. Çok fazla aksiyon ve yeni ortam sunuyoruz, bu yüzden bu yeni ordu oyunu 2020 için hazırlanın ve baştan sona tüm bu atış oyununun tadını çıkarın. Diğer yeni atış oyunları ve terörist oyunlardan farklı olarak en iyi atış oyunları deneyimini yaşayacaksınız.

OYUNU İNDİR TIKLA

ANA ÖZELLİKLER:
* Zorlu birinci şahıs nişancı seviyeleri
* Keskin kontroller, etkileyici grafikler
* Gerçekçi ve zorlu FPS oyunları
* Savaşmak için çeşitli silahlar ve tüfekler
* PvP savaşlarına katılmak

Orada fantastik 3D FPS oyununu oynuyorsunuz. FPS Task Force: Shooting Games 2020’de muhteşem bir ordu yeni komando rolünü oynuyorsunuz. İyi eğitimli bir askeri özel kuvvet üyesisin. Bu yeni aksiyon oyununda silahlarınızı alıp en cesur savaşçı olmanın zamanı geldi. Farklı çevresel zorluklarla karşılaşacaksınız. Ancak düşmanın güvenini yok etmenize hiçbir şey engel olamaz. Bu yeni atış oyununda birçok mod türü var. Yeni bir 3d FPS Nişancı deneyimi. Direnişe katılın ve bu yeni silah oyunlarında profesyonel bir keskin nişancı gibi komuta edin. Harekete geçin ve ön cephede hayatta kalın. Özel operasyonları öldürmek için ateş edin ve bu 2020 atış keskin nişancı oyununda hayatta kalın. Bu yeni atış oyununda diğer suikastçıların düşmanlarına karşı kesintisiz aksiyonla ateş ederek en iyi keskin nişancı olun. Keskin nişancı silahları ve saldırı silahlarıyla çevrimdışı görevlerde ateş etmeyi bırakmayın. Mükemmel oyun sizi şaşırtacak. Bu tek kişilik komando atış oyununda düşmanınızı öldürebilirsiniz. Ancak bu atış oyununun tüm görevlerinde tüm silahları kullanmanız tavsiye edilir. Bu keskin nişancı atış oyununun her görevinde yan silah olarak bir tabancanız var.

Çok yakında çevrimiçi çok oyunculu atış ve takım savaşı kadrosu çevrimiçi oyun modları ekleyeceğiz. Sınırsız eğlence ile en iyi çevrimdışı oyunlardan birinin tadını çıkarın. Bu FPS atış oyununda, gerçek atış eğlencesi için en iyi çevrimdışı atış oyunu seviyelerini keşfedin. Bu en bağımlılık yapan popüler oyun, bu yüzden bu nişancı oyununun tadını çıkarın. Oyuncu seviyenizi artırmak için bu en iyi çevrimdışı atış oyununda düşmanlara saldırarak günlük görevinize başlayın ve yeni atış oyununda arkadaşlarınızla oynayın. Bu savaş alanı atış oyununda çeşitli modern savaş silahlarınız var, savaşınıza ücretsiz başlayın. Gelin ve yeni strateji oyunlarında teröristle savaşalım.

Artık bu çevrimdışı oyunda en iyi komando sizsiniz, mükemmel dövüş becerileriniz var, tüm becerilerinizi gösterin, düşmanlara nüfuz edin, bu arenada gizli nesneleri bulup yok edin. Silahlı ve ordu komandolarıyla bu yeni hayatta kalma atış oyununda, ancak nihai silah gücü ile geri ateş ettiğinde bir savaş atışında hayatta kalabilir. Öyleyse, teröristlerden ve düşman askerlerden endişelenmeyin, bu aksiyon yeni oyunda korkusuz olun. Sen savaşta gizli bir askersin. Bu ücretsiz savaş oyunu 2020’nin en iyi oyunudur. Bu askeri savaş oyununu indirin ve öldürme ve atış eğlencesinin tadını çıkarın. Karşı saldırıya geçip tüm düşmanları öldüreceğiniz ve hayatta kalacağınızdan umutluyuz. O zaman savaş alanında ve düşman ordu askerleri üzerinde tam bir hakimiyet elde edeceksiniz. Teröristler aniden size saldıracak ve size saldıracaklar, bu yüzden saldırılarına kurşun atışlarının cevabını vermek için her zaman aktif olmalısınız. Herhangi bir zamanda saldırılarına hazır değilseniz, düşman keskin nişancıları ve fps atıcıları tarafından öldürülürsünüz. Uzman bir ordu komandosunuz, bu yüzden sorumluluğu üstlenin ve gerçek komando atış görevini tamamlamak için ön saflara gelin.

Düşman ordusu atıcıları şehre ve savaş alanına ağır bir şekilde tutunacak. Şehirdeki halklarınızı öldürecek ve vuracaklar. Bu fps atış oyununun bağımlılık yapıcı oyun ve yüksek kaliteli grafikleri boş zamanlarınız için heyecan verici hale getirecek. Bu komando atış oyunu 2020’de dijital silahlarla donanmış durumdasınız. Ne bekliyorsunuz, bu ilginç oyunlarda silahla savaşmak için hızlıca silah aldınız. Öyleyse, komando iyi şanslar FPS Görev Gücü oynamak için: Yeni Oyunlar 2020. Cevabınızdan memnun olacağız.

admin

Neler Yeni

Oyun Optimizasyonu
Çözülen Sorunlar
Hata çözüldü

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir