Endurance: space shooting RPG game

1.8.0

İlginç ve ilgi çekici bir hikayeye sahip yeni oyunlar mı arıyorsunuz? Yoksa zindan tarayıcı ortamında baş döndürücü sürükleyici savaşlar mı arıyorsunuz? Ya da belki amacınız roguelike oyun ve rpg unsurlarıyla aynı anda bir şeyler bulmaktır? Öyleyse, Dayanıklılık sizin için en iyi seçimdir!
Geliştirici
Ivan Panasenko
Sürüm
1.8.0
Son Güncellemesi
November 10, 2020
Gereksinimler
5.1 and up
Boyut
64M
Orjinal Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

OYUNU İNDİR TIKLA

İlginç ve ilgi çekici bir hikayeye sahip yeni oyunlar mı arıyorsunuz? Yoksa zindan tarayıcı ortamında baş döndürücü sürükleyici savaşlar mı arıyorsunuz? Ya da belki amacınız roguelike oyun ve rpg unsurlarıyla aynı anda bir şeyler bulmaktır? Öyleyse, Dayanıklılık sizin için en iyi seçimdir!

Size Endurance’ın ne hakkında olduğunu söyleyeyim:
Endurance – Ailment’in (En iyi bağımsız oyun gibi 2019’da bazı adaylar ve ödüller kazanan ve iki kez Günün Oyunu haline gelen hikaye anlatımına sahip başka bir yukarıdan aşağı bilim kurgu aksiyon atış oyunu) bir prequelidir.

Arsa
Endurance size Hastalık’taki olaylardan önce olan hikayeyi anlatacak (daha önce Ailment oynayacaksınız). Bir diğeri, Endurance adlı bir uzay gemisinde araştırma yaptı ve bir gün mürettebat üyeleriniz, arkadaşlarınız enfekte oluyor ve deliriyor ve zombi gibi davranmaya başlıyor. Amacınız bu uzay aracında hayatta kalmak ve mürettebata ne olduğunu, bu hastalığın veya enfeksiyonun bu uzay gemisi dayanıklılığı etrafına nasıl yayıldığını öğrenmek ve ayrıca bir belaya giren ve bu hastalığa yakalanmalarına izin vermeyen arkadaşlarınızı kurtarmaktır. Eski mürettebatınız, meslektaşlarınız ve arkadaşlarınızla şimdi ölmenizi istedikleri için savaşacaksınız, hala aklı başında olan ve henüz enfeksiyonu olmayan arkadaşlarınıza yardım edeceksiniz ve bu kurşundan kurtulmaya çalışacaksınız tonlarca silah kullanarak cehennem kabusu.

Ayar
Dayanıklılık, bilim kurgu ortamı ve eski okul retro titreşimleri, piksel sanat oyunu olduğu kadar indie oyunudur. Aynı zamanda korku unsurlarına ve bazen de korkutucu bir atmosfere sahiptir, bu da hikayeyi daha ilgi çekici hale getirir. Bu macera yolunda gitmekten kesinlikle hoşlanacaksınız. Bir uzay gemisinde geliştirilmiş olsa bile, seviyeler zindan benzeri bir tarzda inşa edildiğinden, bu zorlu zindan tarayıcı unsurlarını hala elde edersiniz.
Bu macera atış oyunu, bazı bilim kurgu filmlerine de referanslarla doludur.

Karakterler
Rahatsızlığın bu ön filminde, sizi rahatlatacak ve bir sonraki zorlu savaşlarda harekete geçmeye hazır olmanızı sağlayacak bu korku ve karanlık ortamı biraz bozan yaşanabilir ve konuşkan karakterlere, komik şakalarına ve iyi mizahına aşık olacaksınız. enfekte düşmanlarla.

Silah
Bu enfekte zombi ordusunu düşmanlar gibi yenmek, hayatta kalmak ve tüm hastalık hikayesini keşfetmek ve bu enfeksiyonun bu uzay gemisinde nasıl ortaya çıktığını keşfetmek için kullanabileceğiniz devasa bir silah cephaneliği yeterli.

Seviyeler
Sizi sonuna kadar meşgul tutmak için bu macera oyunu, kule savunma stili, koşucu stili, aksiyon atış stili, görev stili gibi harika mekaniklere sahip çok çeşitli seviyelere sahiptir.

Ve şimdi Endurance’ın tüm harika özelliklerini özetlemek gerekirse:
* Tonlarca farklı silah
* Değişken oyun oynama mekaniği
* Acımasız animasyonlar
* Atmosferik müzik ve ses efektleri
* Yanınızda NPC getirme yeteneği
* Yaşanabilir ve konuşkan karakterler
* İyi mizah
* Hardcore oyun
* İlgi çekici hikaye
* Süper basit kontroller
* Zorlu patron dövüşleri
* Arsa gibi macera

Dayanıklılık düşünceleri internet bağlantısı gerektirir (tamamen çevrimdışı), böylece her yerde oynayabilirsiniz: yatakta, evde, uçakta, otobüste, metroda, herhangi bir ulaşımda!

Bu nedenle, sert bir oyuncuysanız ve 2 boyutlu oyunların, bağımsız oyunların, RPG’nin, 90’ların retro oyunlarının, zindan gezgininin, aksiyon nişancısının veya roguelike öğeler içeren macera oyunlarının, hayatta kalma oyunlarının büyük bir hayranıysanız, yaptığınız her şeyi yapmayı bırakmanız gerekir. , hemen şimdi Endurance’ı indirin ve oynayın! Ve bu harika hikaye ile harmanlanmış harika bir oyun saatine sahip olun ve bu katlanmış!

admin

Neler Yeni

Hey Millet! Benden yeni güncelleme:
- Uzay gemisi haritası eklendi!
- Basitleştirilmiş UI
- Bazı hatalar düzeltildi
- Bazı seviyeleri düzenlendi

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 17/01/2021

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir