Ocean Is Home : Island Life Simulator

0.3

Okyanus evinizde: Island Life Simulator sizi uzak manzaralı adalardan oluşan bir takımadalara götüren ücretsiz bir 3B birinci şahıs ada yaşam simülatörüdür.
Geliştirici
--
Sürüm
0.3
Son Güncellemesi
November 6, 2020
Gereksinimler
4.1 and up
Boyut
33M
Orjinal Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Okyanus evinizde: Island Life Simulator sizi uzak manzaralı adalardan oluşan bir takımadalara götüren ücretsiz bir 3B birinci şahıs ada yaşam simülatörüdür.

GERÇEK ZAMANLI SİMÜLASYON!
Bu, sıkılmanıza izin vermeyecek devasa bir açık dünya. Adayı gezip keşfedin. Eşsiz olaylara katılın ve adanın yaşamını etkileyin.

KENDİ ADANIZ!
Bütün ada emrinizde. Burada evinizi inşa edebilir, yeni teknolojilere erişmek için bir kariyer inşa edebilir, ticaret yapabilir, seyahate hazırlanabilir ve iş yapabilirsiniz.

YENİ BÖLGELERİ KEŞFEDİN!
Takımadalarda seyahat ederken birçok farklı türde kaynak, ganimet, irfan ve daha fazlasını bulabilirsiniz! Ancak, yeni adalar keşfetmek onlara ulaşmak kadar kolay olmayabilir.

BASİT BİR TURİSTTEN İŞ KÖPEKBALIĞINA!
Adadaki ilk işiniz hiç kimse tarafından pek fark edilmeyecek, ancak gelişiminizin yolu çok ileride. Yakında gittikçe daha fazla alet ve kıyafet üretebilecek, gelişmiş silahlar üretebilecek, çiftlik yapabilecek ve hatta gayrimenkullerle uğraşabileceksiniz! Evlere ikinci bir hayat verin ve içlerinde yaşayın ya da kâr için onları satın. Evleri yenileyip satarak bir servet kazanın!

EV – BİR İFADE OLARAK!
Birçok farklı ayrıntıdan kendi benzersiz evinizi veya tüm yerleşim yerinizi inşa edin. Farklı yapı malzemeleri kullanın, kendi ev tasarımınızı yaratın. Duvarları boyayın, fayansları yapıştırın, duvar kağıdını yapıştırın, mobilyaları düzenleyin, resimler asın, aydınlatmayı düşünün, yeni unsurlar keşfedin ve deneyin. Adadaki en iyi tasarımcı olun! Bütün bunlar yeni gelişmiş inşaat sistemiyle mümkün!

KARİYER OLUŞTURUN!
Tam teşekküllü bir şehirde yaşayın. İnsanlarla tanışmak. Ölçülü şehir hayatının tadını çıkarın. Zevkinize uygun bir iş seçin: itfaiyeci, çöpçü, kamyon şoförü, sıhhiye ve diğer birçok meslek. Kendinizi farklı mesleklerde test edin ve para kazanın.

SÜRÜCÜ EHLİYETİ!
Kendi araban var. Dahası, bu sadece bir ulaşım aracı değil, malları da taşıyabiliyor, bu da adada refahta başarıya ulaşmada kilit bir faktör olduğu anlamına geliyor!

Ücretsiz indir Okyanus ev: Island Life Simulator – keşif, hayatta kalma ve aksiyon, inşaat, çiftlik unsurları içeren 3D yaşam simülatörü. Kariyerinizi oluşturun, yeni bir yerde kök salın veya daha önce bilinmeyen yeni yerleri keşfedin.

admin

Neler Yeni

- Ev yapımı için korkuluk eklendi
- Rehinciye bir satıcı eklendi (şehirdeki kırmızı bina)
- Arayüzün renk şeması seçimi eklendi
- Ada mağazasına bahçe yatakları eklendi
- Yeniden tasarlanmış ve güncellenmiş yardım penceresi
- Düzeltilmiş NPC davranışı
- Hatalar düzeltildi
- Düzeltilmiş denge
- Verim iyileştirmesi

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 22/01/2021

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir