Akinator

8.1.10

Akinator zihninizi tıpkı sihir gibi okuyabilir ve sadece birkaç soru sorarak size hangi karakteri düşündüğünüzü söyleyebilir. Gerçek veya kurgusal bir karakter düşünün ve Akinator onun kim olduğunu tahmin etmeye çalışacaktır.
Geliştirici
Elokence SAS
Sürüm
8.1.10
Son Güncellemesi
November 9, 2020
Gereksinimler
4.4 and up
Boyut
39M
Orjinal Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Akinator zihninizi sihir gibi okuyabilir ve sadece birkaç soru sorarak size hangi karakteri düşündüğünüzü söyleyebilir. Gerçek veya kurgusal bir karakter düşünün ve Akinator onun kim olduğunu tahmin etmeye çalışacaktır.
Cine meydan okumaya cesaret edecek misin? Peki ya filmler, hayvanlar… gibi diğer temalar?

OYUN İNDİR TIKLA

YENİ
Akinator deneyiminizi bir kullanıcı hesabı ile genişletin!
Akinator kendi kullanıcı hesabınızı oluşturmanıza izin verir. Kazandığınız Aki Ödüllerini, kilidini açtığınız aksesuarları ve Geniz’lerinizin bakiyesini kaydedecek. Mobil cihazınızı değiştirseniz bile sizi her yerde takip edecekler.

2 EK TEMA KARAKTERLERİN YANINDA
Akinator gittikçe güçleniyor … Cin bilgisini artırdı ve şimdi ona filmlerde ve hayvanlarda da meydan okuma fırsatınız var!
Akinator’ı yenmeyi başaracak mısın?

AKİ ÖDÜLLERİ ARAMAYA BAŞLAYIN
Mavi Cin sizi kutunun dışında düşünmeye davet ediyor. Bildiğiniz gibi, karakterleri tahmin etmeyi ve zor görevler üstlenmeyi sever. Bunu yapmak için, çok uzun süredir oynanmayan unutulmuş karakterleri tahmin etmesini sağlayın ve en iyi Aki Ödüllerini kazanabilirsiniz.

EN İYİ OYUNCU OLUN
En iyinin kim olduğunu kanıtlamak için liderlik tablolarındaki diğer oyunculara meydan okuyun. Adınızı Last Super Awards panosuna veya Hall of Fame’e yazabilirsiniz.

TAHMİN ETMEYE DEVAM EDİN
Her gün 5 gizemli karakteri bulmaya çalışın ve bazı ek ve özel Aki Ödülleri kazanın. Günlük Görevi tam olarak tamamlayın ve en prestijli Aki Ödüllerinden biri olan Altın Günlük Görev Aki Ödülü’nü kazanın.

YARATICILIĞINIZI SERBEST BIRAKIN
Geniz’i kullanarak yeni arka planların kilidini açabilir ve bunlarla oynayabilir ve mavi Genie’yi beğeninize göre özelleştirebilirsiniz. Büyülü cin bir vampire, kovboy ya da diskoya dönüşecek. İdeal kombinasyonunuzu oluşturmak için 12 şapka ve 13 kıyafeti karıştırarak yaratıcılığınızı ortaya çıkarın.

HERHANGİ BİR LİMİT OLMADAN DAHA FAZLA OYNA!
PREMIUM POTION, en iyi oyun deneyimini yaşamanızı sağlamak için tüm karakterlerin kilidini açar ve tüm reklamları uygulamadan kaldırır.

Ana Özellikler:
-16 dil (Fransızca, İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Almanca, Japonca, Arapça, Rusça, İtalyanca, Çince, Türkçe, Korece, İbranice, Lehçe, Endonezce ve Hollandaca)
– 2 ek tema edinin: Filmler ve Hayvanlar
Koleksiyonunuza genel bir bakış için -Aki Ödül Panosu
-Hall of Fame hem mevcut hem de önceki sıralama ile
-Siyah, Platin ve Altın Aki Ödülleri için son süper ödüller
-Günlük Zorluklar Kurulu
-Bir fotoğraf veya bazı sorular önererek sihir ekleyin
-Farklı şapkaları ve kıyafetleri birleştirerek cininizi kişiselleştirin
-Filtre modu, en gençlerin güvenle oynamasını sağlar
Oyun içi video kayıt özelliği

Genie’nin ipuçları:
-Akinator’ın sihirli lambasını kullanması için internet bağlantısı gerekir. Wifi’yi açın veya bir veri planınız olduğundan emin olun.
-Dilinizi bulmak ve seçmek için listeyi aşağı kaydırmayı unutmayın

admin

Neler Yeni

Akinator kullanıcı hesapları eklendi
Küçük hatalar düzeltildi

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir