MORTAL KOMBAT V3.0.1 MOD APK FULL YENEK HİLELİ

0/5 Oy yok
Geliştirici
android
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

MORTAL KOMBAT v3.0.1 YETENEK HİLELİ APK, dövüş ve aksiyon türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Warner Bros firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz arenada rakiplerinizle mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Mortal Kombat içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani seri özel yetenek kullanma hileli, rakipler atak yapmama hileli olarak sunuyorum bu sayede karakterlerinizi maksimum seviyede kullanabilir, savaş alanının yenilmez takımlarını yönetebilirsiniz. Özel yeteneklere sahip karakterler, aralıksız dövüşler, zorlu rakipler ve dahası sizleri bekliyor. MORTAL KOMBAT v3.0.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. MORTAL KOMBAT Play Store’da 4.060.000’dan fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

BİLGİLENDİRME : oyunu bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatıp-iptal ederseniz TEK APK dosyasını kullanarak da oyuna giriş yapabilirsiniz. (oyun içi indirme yapacaktır)

UYARI : apk dosyasını kurup – oynayabilmek için performanslı bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

MORTAL KOMBAT v3.0.1 MOD APK İNDİR – 37MB

KURULUMU

MORTAL KOMBAT v3.0.1 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.wb.goog.mkx” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yok siz oluşturun)

MORTAL KOMBAT v3.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mortal Kombat 3.0.1 yetenek hile apk : oyun içinde seri olarak özel yetenek kullanabilirsiniz, dolmasına gerek yoktur.

Mortal Kombat can hile apk : oyun içinde rakipleriniz size atak yapmaz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir