FR Legends Para Hileli Full Sürüm

0.2.7

FR LEGENDS tamamen drift yapmakla ilgili!
Geliştirici
TWIN TURBO TECH CO. LTD
Sürüm
0.2.7
Son Güncellemesi
November 19, 2020
Gereksinimler
4.1 and up
Boyut
87M
Orjinal Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

FR LEGENDS tamamen drift yapmakla ilgili!

FULL PARA HİLELİ Oyun İndir

Efsanevi FR (önden motorlu, arkadan çekişli) drift arabalarını dünyanın en ikonik pistlerinde sürmekten, motor değişimleri ve geniş gövde kitleri dahil olmak üzere arabanızdaki her şeyi özelleştirmeye kadar.

Şimdiye kadar ilk kez, AI sürücülerle tandem drift savaşları, gerçek dünya yarışma değerlendirme kurallarına dayanan benzersiz puanlama sistemleri yapmanızı sağlayan bir mobil oyun.

FR LEGENDS’te drift ruhunu ve araba kültürünü deneyimleyin!                        FR LEGENDS v0.2.7 PARA HİLELİ APK, yarış, drift yapma ve araba sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını TWIN TURBO TECH firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınzı kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz parkur içinde drift yapmak, yüksek puanlara ulaşmak ve rakiplerinizi yenmektir. FR LEGENDS içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, premium hileli, ücretsiz alışveriş hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz arabayı satın alabilir, yolların kralı olabilirsiniz. Farklı modellerde arabalar, detaylı modifiye sistemi, keskin virajlar ve dahası sizleri bekliyor. FR LEGENDS v0.2.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. FR LEGENDS Play Store’da 112.000’den fazla indirilmiştir.

admin

Neler Yeni

Hata çözüldü:
Fiyat sorunu.
Gunsai pit durağı.
Tasarım editörü geri alma hatası.
Çevrimiçi savaş sorunu.
Diğer düzeltmeler.

Turbo yükseltme ve çok oyunculu geçiş için tazminatlar.
Varsayılan kamera eski sürüme geri döndü.

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 23/01/2021

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir