SEVEN ENDGAME V1.0.78 MOD APK – PARA HİLELİ FULL SÜRÜM

Varies with device

"Seven (7): Endgame", kendi korkunç interaktif hikayenize karar verdiğiniz, başarılı interaktif metin gerilim filmi "Seven (7): Deadly Revelation" ın devam hikayesidir.
0/5 Oy yok
Geliştirici
SponsorAds GmbH & Co.KG
Sürüm
Varies with device
Son Güncellemesi
November 24, 2020
Gereksinimler
4.1 and up
Boyut
Varies with device
Orjinal Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

“Seven (7): Endgame”, kendi korkunç interaktif hikayenize karar verdiğiniz, başarılı interaktif metin gerilim filmi “Seven (7): Deadly Revelation” ın devam hikayesidir.

FULL SÜRÜM PARA HİLELİ TIKLA İNDİR

💀 YEDİNİN ETKİLEŞİMLİ HİKAYESİ (7) 💀

Tam korkunun bittiğini ve bundan sonra güven içinde yaşayabileceğinizi düşündüğünüz gibi, kötülükler tekrar saldırır ve sizi ve arkadaşlarınızın ve ailenizin hayatını tehdit eder.

Horror Text Thriller’ın bu psikopat bölümünde, bir yabancı sizinle iletişim kuruyor ve sizi yaşam ve ölüm hakkında karar vermeye zorluyor. Sizi avlıyor ve hayatınızdaki önemli insanları çarpık akıl oyunlarıyla tehdit ediyor. Resimlerde, metin mesajlarında, belgelerde ve psikopat yabancıların çağrılarında saklı ipuçlarını takip edin. Maskenin arkasına kimin saklandığını bulun ve arkadaşlarınızın hayatını kurtarın.

Hepsini gözüne almış:
Kız arkadaşın, ailen ve arkadaşların.
Bu psikopat korku oyunlarını sana oynayan kim?
Size tüm bu korkunç mesajları gönderen kim?
Hayatınızı bir psikopat korku hikayesine dönüştüren kim?

💬 MESAJLARA KARAR VERİRSİNİZ, OYUNLAR DERSİNİ ETKİLEYECEKSİNİZ💬

Karar verme şeklinizin kursu ve interaktif korku hikayesinin bu korkunç bölümünün sonu üzerinde etkisi var. Böylece hikayeyi aktif olarak belirleyebilir ve farklı karakterlerle ilişkinizi etkileyebilirsiniz. Sonunda kimin hayatta kalacağına bile karar vermek size kalmış.

👨‍👩‍👧‍👦 KARAKTERLER VE İLİŞKİLER👨‍👩‍👧‍👦

Yedi (7) ‘de hayatınızdaki insanlarla nasıl etkileşim kuracağınıza doğrudan karar verebilirsiniz. Her kısa mesaj ve her karar verdiğinizde, tüm karakterlerle olan ilişkinizi etkiler. Etkileşimli gerilim oyunu sizi insanlar arasında seçim yapmaya zorlayacak ve bazılarının bu korku hikayesinin korkunç derinliklerinde kaybolmasına izin verecek.

🕹 YEDİ (7) İNTERAKTİF OYNANIŞI 🕹

İnsan ruhunun en derin uçurumuna dalın ve çeşitli heyecan verici görevleri, bulmacaları ve mini oyunları çözün. Seven (7): Endgame bir roller coaster duygu yolculuğudur ve arkadaşlarınızın ve ailenizin hayatını kurtarmak için öngörülemeyen bir psikopatla savaşmak size kalmış! Bu etkileşimli korku oyununun gidişatını doğrudan etkileyecek metin mesajları alacak ve göndereceksiniz. Tek tek karakterlerle etkileşime girerek ve size en yakın olanları tehdit eden psikopatla yüzleşerek oyunun hikayesinin hangi yöne gideceğini seçebilirsiniz.

ℹ️ EK OYUN BİLGİLERİ ️

Horror Messenger Chat Thriller’ın bu psikolojik bölümünü oynaması tamamen ücretsiz!
İsteğe bağlı Uygulama İçi satın alımlar, hikayenin ve oyunun akışını hızlandırabilir.

admin

Neler Yeni

"7 - Endgame" artık Türkçe'de!

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 22/01/2021

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir