Kiss Kiss: Spin the Bottle for Chatting & Fun

4.8.81001

Geleneksel öpüşme oyunlarından bıktınız mı? Kiss Kiss: Şişeyi döndür, aşık olmak ve harika arkadaşlar bulmak için yeni şansın. En iyi şişe döndürme oyunlarından birine katılın!
0/5 Oy yok
Geliştirici
PLAYNETA LIMITED
Sürüm
4.8.81001
Son Güncellemesi
November 5, 2020
Gereksinimler
4.4 and up
Boyut
94M
Orjinal Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

OYUNU İNDİR TIKLA

Geleneksel öpüşme oyunlarından bıktınız mı? Kiss Kiss: Şişeyi döndür, aşık olmak ve harika arkadaşlar bulmak için yeni şansın. En iyi şişe döndürme oyunlarından birine katılın!

Öp mü cesaret mi? Utangaç olmayın! Saniyeler içinde dünyanın her yerinden insanlarla tanışın: dünya çapında 25.000.000’den fazla oyuncu heyecan verici şişe oyunumuza katıldı. Kiss Kiss, şehrinizdeki ve diğer ülkelerdeki oyuncularla sohbet etmek, buluşmak ve eğlenmek için en iyi arkadaşlık oyunlarından biridir.

Çok sayıda yeni arkadaş bulmak için eğlenceli, basit görevleri tamamlayın. Sohbet edin ve övgüleri değiştirin, dostluk maçlarına katılın, rakiplerinizi kartopu ile bombalayın, herkesten daha fazla öpücük alın ve yarışmalarda kazanın.

Kiss Kiss:
❤ Facebook’tan arkadaşlarınızla ve dünyanın her yerinden 25 milyondan fazla oyuncuyla şişeyi çevirmek (veya gerçek veya cesaret) oynamak için eğlenceli bir oyun
❤ Yaşa özel sohbet odalarında herhangi bir şey hakkında açıkça konuşun, aklınızda bulundurun – bu yetişkinler için bir oyundur
❤ Çekici bulduğunuz kişileri tanımanız için size basit ve kolay yollarla yardımcı olacak görevleri tamamlayın.
❤ Bir erkekle çıkın, bir erkekle öpüşün veya bir kıza iltifat gönderin, hediye ve yorum paylaşın
❤ Eğlenceli yarışmalarda, maçlarda ve yarışmalarda oynayın
❤ Ne kadar harika olduğunuzu göstermek için benzersiz ve bireysel bir görünüm oluşturun
❤ Yeni arkadaşlar ve size yakın olan diğerleriyle klanlar oluşturun

Kiss Kiss nasıl oynanır?

Şişe çevirmece! Bir oyun sırasında, Şişe karşı cinsten rastgele bir kullanıcıyı işaret edecek ve daha sonra öpme şansınız olacak. Onları öpüp öpmemen sana kalmış. Yakında masada hangi kullanıcılarla ortak bir çekiciliği paylaştığınızı öğreneceksiniz! Beğendiğiniz kullanıcılara ücretsiz sanal hediyeler ve övgüler gönderin veya sevmediklerinizi kartopu ve yumurtalarla bombalamayı seçin. Basit ve eğlenceli görevleri tamamlayarak çekici bulduğunuz insanları kolayca tanıyacaksınız. Ayrıca, birçok hediye koleksiyonundan birini bir araya getirerek daha da fazla beğeni almanıza yardımcı olacak güzel bir fotoğraf çerçevesi alacaksınız.

Kiss Kiss harika bir arkadaşlık uygulaması olmanın yanı sıra size THE ONE ile tanışma şansı veren bir flört uygulamasıdır. Bugün kiminle tanıştığını asla bilemezsin, belki de gelecekteki en iyi arkadaşın ya da ilk aşkın.

Kızlar ve erkekler için pek çok aşk oyunu var ama sadece Kiss Kiss’te dünya çapındaki insan topluluğunun bir parçası olabilir, yeni kültürler hakkında bilgi edinebilir ve elbette bir kızı veya sevdiğiniz bir erkeği sanal olarak öpebilirsiniz.

Kiss Kiss, herkes için ücretsiz olarak sunulan en iyi flört oyunudur. Yarın hayatınızı değiştirmek için şişeyi bugün döndürün! 😉

admin

Neler Yeni

Zaman zaman, oyun içi deneyiminizi rahat ve zevkli kılmak için yeni güncellemeler yayınlıyoruz. Bölgenizde yeni özellikler kullanıma sunulduğunda bizden oyun içi bir bildirim alacaksınız. Yeni güncellemeleri yüklediğiniz için çok teşekkür ederiz!

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 22/01/2021

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir