Shadow Knight Arena: Online Fighting Game Ücretsiz indir

1.1.312

Sıcak Satış burada! Acele edin ve eşsiz kahramanınızı donatmak ve Gölge Efsaneleri olmak için savaşmak için en çarpıcı eşyaları ücretsiz olarak alın.
Geliştirici
Fansipan Limited
Sürüm
1.1.312
Son Güncellemesi
October 30, 2020
Gereksinimler
5.0 and up
Boyut
177M
Orjinal Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

OYUNU İNDİR TIKLA

Sıcak Satış burada! Acele edin ve eşsiz kahramanınızı donatmak ve Gölge Efsaneleri olmak için savaşmak için en çarpıcı eşyaları ücretsiz olarak alın.
Harmonia’nın güzel ve parlak dünyası, İnsan, Ölümsüz, Ork, Ruh, Cüce, Canavar adam, Elf vb. Dahil olmak üzere Ölümlü ırkların yaşadığı bir ülkeydi. bir Suçlu İyilik yüzünden boş bir karanlık, ironi.

Harmonia dünyasını gölge savaşlarından kurtarmak için, bir Gölge Şövalye Premium olarak, destansı canavarlarla savaşın, Karanlığın ölümsüzlerini yenmek için kötü düşmanlarla savaşın ve ışığı Harmonia’ya geri getirin. O kadar güçlü Shadow Knight Premium olacak mısın?

Hemen indirin ve savaşa katılın!

OYUN ÖZELLİKLERİ:

▶ Aşırı Oyun Hissi
Karanlık fantastik dünya ortamında hack and slash oyunuyla aksiyon RPG oyunu hissini yaşayın. Koşarak, tırmanarak, zıplayarak birçok karmaşık arazi türünü keşfedin, keşfetmeniz gereken büyüleyici gizemli noktalar var!

▶ Macera Fantezi Hikayesi
Sonsuz karanlık fantezi gölge savaşlarına dalacaksınız. Macera kasabaları, ormanlar, zindanlar … canavarlarla, zombilerle, iskeletlerle, orklarla ve ölümsüz yaratıklarla dolu bir fantezi dünyasına girerken. Dünyanın kaderini değiştirmek için nihai düşmanları, güçlü patronları yenin!

▶ Tarzınızı Artırın
Yüzlerce öğeden en iyi silahı, ekipmanı ve runeyi toplayın, ardından Gölge Şövalyenizi diğer şövalyelerden sıyrılacak şekilde tamamen özelleştirin. Maceraya katılın ve en çılgın savaşlar yaratın çünkü Şövalyeniz, Tarzınız!

▶ Görevleri Tamamlayın Ödüller Kazanın
Tamamlanması gereken birçok görev, mümkün olduğunca çok ödül kazanmak için hepsini yapın. Ve her zaman yapılacak 100’den fazla başarı olduğunu unutmayın. Mücevher, enerji, anahtar getiren görevleri tamamlayın … ve ödüller kazanın!

▶ Yükseltmede Kolay
Siz uzaktayken, şövalyeleriniz hala eğitiliyor ve yükseltmek için kaynaklar topluyor. Geri döndüğünüzde daha güçlü olacaklar, yeni seviyeler kazanacaklar, yeni beceriler öğrenecekler. Güçlü bir ekip geliştirin ve eğitin ve savaşa hazır olun!

GÖLGE ACE!

* Farkına varmak:
Shadow Knight çevrimiçi bir oyundur ve sabit bir internet bağlantısı gerektirir.

admin

Neler Yeni

-Yeni günlük zindan: silah parçaları.
- Dengelenmiş arena elo.
-Event gacha zaman güncellemesi.
- Yeniden dengelenmiş gacha anahtarlarının kullanımı.

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 17/01/2021

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir