Run Forrest Run – New Games 2020: Running Games!

1.6.9

Forrest Gump'ın resmi yeni 2020 oyunları Run Forrest Run'a hoş geldiniz! Koşu oyunlarında sonsuz koşunun tadını çıkarın. Yeni oyunlar 2020 ile eğlenin!
0/5 Oy yok
Geliştirici
Genera Games
Sürüm
1.6.9
Son Güncellemesi
November 10, 2020
Gereksinimler
4.1 and up
Boyut
56M
Orjinal Linki
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

OYUNU İNDİR TIKLA

Forrest Gump’ın resmi yeni 2020 oyunları Run Forrest Run’a hoş geldiniz! Koşu oyunlarında sonsuz koşunun tadını çıkarın. Yeni oyunlar 2020 ile eğlenin!

Ödüllü Paramount Pictures filminin yıldızı Forrest Gump olarak koşun!

Bu koşu oyununda zıpla, paraları topla ve planör ile uç! Arabaları, kamyonları, trenleri, trafiği atlatın ve yoldaki engellerden kaçının. Yeni oyunlar 2020, çocuklar için bu ücretsiz oyunlarda bubba gump karideslerini yakalamak için hızlı!

Vietnam ormanında sınırsız koş. Hızlı atlayın, seviyeleri aşın, yeni senaryoların ve karakterlerin kilidini açın. Yeni oyunları 2020’yi wifi olmadan deneyin (çevrimdışı oyunlar).

Ücretsiz oyunlarda sınırsız çalışmak için güçlendiriciler ve güçlendiriciler alın. Vahşi bir yarış bekliyor: koş, zıpla ve kaç! Arcade, çocuklar için ücretsiz oyunlar ve en iyi koşu oyunlarının bir birleşimi.

Ücretsiz çocuk oyunlarının özellikleri:

– Oynaması, atlaması, koşması, zıplaması ve para toplaması kolay:
Atlama oyunlarını kaydırın ve engellerden kaçının. Engellerin altında kaydırmak için aşağı doğru bastırın. Koşucunuzu döndürmek için sola veya sağa doğru hareket edin. Planörle uçun ve bu sonsuz koşu oyunlarında havadaki paraları toplayın.

– Seviye ve görev ödülleri olan ücretsiz koşu oyunları:
Görevleri ve seviyeleri çalıştırın ve tamamlayın. Alabama, Route 66, Futbol Stadyumu, Vietnam ormanında karakterlerin ve senaryoların kilidini açın. Çocuklar için ücretsiz oyunların tadını çıkarın: yeni oyunlar 2019!

– Koşu oyunlarında arkadaşlarınıza meydan okuyun:
Facebook ve Google Play ile senkronize edin, arkadaşlarınızla rekabet edin, sıralamaya ulaşmak için onları yenin. En iyi koşucu olmak için rekabetçi moda ve sınırsız çocuklar için ücretsiz oyunlara girin. Düşük mb ile yeni oyunlarda 2020’nin en iyisi olun.

– Çevrimdışı oyunlar: Çalışan oyunları çevrimiçi veya çevrimdışı (kablosuz olmadan) oynayın.

– Koşma ve atlama becerilerini geliştirmek için karakterinizi yükseltin ve özelleştirin.
Bu bir koşu oyunu ve sonsuz atlama oyunudur. Koşmayı, zıplamayı ve kaçmayı bırakmayacaksınız! Kızlar, erkekler ve tüm aile için ücretsiz yeni oyunlar 2020’deki tüm senaryoları edinin.

Vahşi yarışa şimdi başlayın ve ücretsiz oyunların ve sonsuz koşu oyunlarının tadını çıkarın!

admin

Neler Yeni

Artık Forrest Gump koşuyu bitirdiğine göre size harika bir haberimiz var. Büyük değişikliklerle birlikte yeni bir güncelleme geldi:

- Oyun kaynakları optimize edildi
- Oyun içi bazı sorunları düzelttik
- Uygulamanın ağırlığını azalttık!

Have fun playing Run Forrest Run!

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 17/01/2021

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir