Animus Harbinger v1.1.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Animus Harbinger v1.1.3 PARA HİLELİ APK, aksiyon ve yaratıklara karşı mücadele türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını TENBIRDS stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçı ile bulunduğunuz bölümlerde karşınıza çıkan yaratıkları yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Animus Harbinger içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, gerçek parayla satılan eşyaların-özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yaratıklara karşı daima üstün olabilirsiniz. Kullanabileceğiniz onlarca ekipman, devasa yaratıklar, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. Animus Harbinger v1.1.3 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Animus Harbinger Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Animus Harbinger MOD APK

Kurulumu

Animus Harbinger v1.1.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.tenbirds.animus2” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Animus Harbinger v1.1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Animus Harbinger 1.1.3 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan oyun parası, elmas, özellik, ekipman ve dahasını satın alma butonlarına basarak sahip olabilirsiniz. (gerçek satın alma işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur.)

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 22/01/2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir