ARK Survival Evolved v1.0.62 FULL APK – TAM SÜRÜM

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

ARK Survival Evolved v1.0.62 FULL APK, hayatta kalma, macera ve aksiyon türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Studio Wildcard firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde hayatta kalmaya çalışmak, başta dinozorlar olmak üzere hayvanlarla mücadele etmek ve kendi yaşam alanınızı inşa etmektir. Gooogle Play üzerinden indiremeyen hocalarım için FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede indirebilir, cihazınız donanımsal olarak uygunsa oynayabilirsiniz. Kullanabileceğiniz onlarca ekipman, gelişmiş craft sistemi, evcilleştirip kullanabileceğiniz hayvanlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. ARK Survival Evolved Play Store’da henüz yeni sunulmuştur.

Oyunumuzdan Görüntüler

UYARI : oyunu kurup-oynayabilmek için Android 7.0 ve üstü performanslı bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

ARK Survival Evolved v1.0.62 FULL APK İNDİR – 37MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

ARK Survival Evolved v1.0.62 SD DATA İNDİR – 1.7GB

SD DATA YEDEK LİNK

Kurulumu

ARK Survival Evolved v1.0.62 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.studiowildcard.wardrumstudios.ark” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

ARK Survival Evolved v1.0.62 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir