ARK Survival Evolved v1.1.16 MOD APK – MEGA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

ARK Survival Evolved v1.1.16 PARA HİLELİ APK, aksiyon, hayatta kalma ve açık dünya türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ünlü Studio Wildcard firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde hayatta kalmaya çalışmak, kendi yaşam alanınızı inşa etmek ve görevleri tamamlamaktır. ARK Survival Evolved içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan eşyaların kilidi açıktır, sınırsız para hileli, premium hileli, god console hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz özel eşyaları satın alıp, daima üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, yüzlerce eşya, gelişmiş craft sistemi, başta dinozorlar olmak üzere onlarca hayvan ve dahası sizleri bekliyor. ARK Survival Evolved v1.1.16 sürümünde yeni eşyalar, bölgeler eklenmiş olup, onlarca hata düzenlemesi yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. ARK Survival Evolved Play Store’da 160.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

UYARI : oyunu kurup-oynayabilmek için Android 7.0 ve üstü performanslı bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

BİLGİLENDİRME : oyundaki hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki hile açıklamasını okuyunuz.

ARK Survival Evolved v1.1.16 MOD APK İNDİR – 67MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

ARK Survival Evolved v1.1.16 SD DATA İNDİR – 1.84GB

Kurulumu

ARK Survival Evolved v1.1.16 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.studiowildcard.wardrumstudios.ark” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

ARK Survival Evolved v1.1.16 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

ARK Survival Evolved 1.1.16 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda PLAY ARK butonuna basın, karşınıza gelen uyarıda ACCEPT butonuna basarak devam ediniz, kayıtlı profil üzerinden ilerleyin, paranız yani amber miktarınız sınırsız olacaktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 23/01/2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir