Bloons TD 6 v11.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Bloons TD 6 v11.0 PARA HİLELİ APK, taktik ve savunma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Ninja Kiwi firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız maymun kuleleri ile bulunduğunuz bölümlerde balon akınlarını durdurmak ve kendi bölgenizi savunmaktır. Bloons TD 6 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, tüm kulelerin kilidi açık hileli, tüm kahramanların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm maymun kulelerine sahip olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen balon akınları, onlarca bölüm, özel yeteneklere sahip kahramanlar ve dahası sizleri bekliyor. Bloons TD 6 v11.0 sürümünde yeni harita eklenmiş olup, karakterlerde geliştirmeler yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bloons TD 6 Play Store’da 31.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

UYARI : oyundaki hileleri sorunsuz kullanabilmek için aşağıdaki KURULUM kısmını okuyunuz.

(HİLELİ) Bloons TD 6 v11.0 MOD APK İNDİR – 42MB

(HİLELİ) YEDEK LİNK

(HİLESİZ) Bloons TD 6 v11.0 FULL APK İNDİR – 42MB

(HİLESİZ) YEDEK LİNK

Kurulumu

UYARI : oyunda ilk bölüm yani eğitim modu bitene kadar sizden istenileni yapın, daha fazlasını yapmayın, maymunları fazladan yerleştirmeyin yoksa oyun tıkanır kapatıp-açmak zorunda kalırsınız.

Bloons TD 6 v11.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bloons TD 6 11.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, para miktarınız azalmaz. (sadece olan paranız kadar harcama yapabilirsiniz, zaten en yüksek fiyatlı ürün 100’dür hepsine yeter.)

Bloons TD 611.0 altın hile apk : oyunda savaş alanında dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, altınınız azalmaz. (altın miktarını artırmak için maymun-kule al-sat yapabilirsiniz)

Bloons TD 6 11.0 geliştirme hile apk : oyun içinde maymunlar ve kuleler ilk xp kazanmasının ardından xp gereksinimi olmadan geliştirilebilir.

Bloons TD 6 11.0 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan kahraman maymunların kilidi açıktır.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
21720 - Beta 240M - 31/10/2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir