Bloons TD 6 v5.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Bloons TD 6 v5.0 PARA HİLELİ APK, savunma oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Ninja Kiwi firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız maymunlar ve savaş kuleleri ile bulunduğunuz bölümde balonları patlatmak ve kendi bölgenizi korumaktır. Bloons TD 6 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, tüm kulelerin kilidi açık hileli, tüm kahramanların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm maymun kulelerine sahip olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, özel maymunlar, sağlam balonlar ve dahası sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Bloons TD 6 v5.0 sürümünde Cadılar Bayramı teması hakim olup, yeni haritalar eklenmiştir. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Bloons TD 6 Play Store’da 4.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Bloons TD 6 MOD APK

Kurulumu

UYARI : oyunda ilk bölüm yani eğitim modu bitene kadar sizden istenileni yapın, daha fazlasını yapmayın, maymunları fazladan yerleştirmeyin yoksa oyun tıkanır kapatıp-açmak zorunda kalırsınız.

Bloons TD 6 v5.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bloons TD 6 5.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, para miktarınız azalmaz. (sadece olan paranız kadar harcama yapabilirsiniz, zaten en yüksek fiyatlı ürün 100’dür hepsine yeter.)

Bloons TD 6 5.0 altın hile apk : oyunda savaş alanında dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, altınınız azalmaz. (altın miktarını artırmak için maymun-kule al-sat yapabilirsiniz)

Bloons TD 6 5.0 geliştirme hile apk : oyun içinde maymunlar ve kuleler ilk xp kazanmasının ardından xp gereksinimi olmadan geliştirilebilir.

Bloons TD 6 5.0 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan kahraman maymunların kilidi açıktır.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 18/01/2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir