Bully Anniversary Edition v1.0.0.17 MOD APK – PARA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Bully Anniversary Edition v1.0.0.17 PARA HİLELİ APK, açık dünya oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını dünyaca ünlü Rockstar Games firmasının üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız haylaz Jimmy Hopkins ile bulunduğunuz şehir içinde hem görevleri tamamlamak hemde okulunuza devam etmektir. Bully Anniversary Edition içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede karakteriniz için dilediğiniz eşyaları satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip görevleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Okul içindeki tehlikeli çeteler, arkadaşlarınız, devasa bir şehir ve dahası sizleri bekliyor. Bully Anniversary Edition v1.0.0.17 sürümünde köklü hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Bully Anniversary Edition Play Store’da 18.99TL’dir, 3.500’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

(HİLELİ) Bully Anniversary Edition v1.0.0.17 MOD APK İNDİR – 41MB

(HİLESİZ) Bully Anniversary Edition v1.0.0.17 FULL APK İNDİR – 41MB

Bully Anniversary Edition v1.0.0.17 SD DATA İNDİR – 1.85GB

KURULUMU

Bully Anniversary Edition v1.0.0.17 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rockstargames.bully” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Bully Anniversary Edition v1.0.0.17 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bully Anniversary Edition 1.0.0.17 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir