CarX Drift Racing v1.7 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

CarX Drift Racing v1.7 PARA HİLELİ APK, araba sürme, drift ve simülasyon oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını CarX Technologies stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz parkur içinde drift veya normal sürüşler yaparak puanları toplamaktır. CarX Drift Racing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip tüm bölümlerde oynayabilirsiniz. Geniş oyun evreni, onlarca farklı araba, zorlu yollar, keskin virajlar ve dahası sizleri bekliyor. CarX Drift Racing v1.7 sürümünde 3 yeni araba, özel etkinlikler ve dahası eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. CarX Drift Racing Play Store’da 790.000’den fazla indirilmiştir.
 
CarX Drift Racing APK indir
CarX Drift Racing Data indir 1.18 Gb
KURULUMU
CarX Drift Racing v1.7 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.CarXTech.CarXDriftRacingFull” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)
CarX Drift Racing v1.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.
CarX Drift Racing 1.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.
CarX Drift Racing 1.7 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.
UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 22/01/2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir