CarX Highway Racing v1.38 MOD APK – PARA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

CarX Highway Racing v1.38 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve yarış oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını CarX Technologies stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehir içinde yarışlara katılarak rakiplerinizi geçmek ve bitiş çizgisine varmaktır. CarX Highway Racing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz arabayı satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip rakiplerinizi kolayca sollayabilirsiniz. Güçlü arabalar, bitmek bilmeyen yollar, peşinize düşen polisler ve dahası sizleri bekliyor… CarX Highway Racing v1.38 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. CarX Highway Racing Play Store’da erken erişim aşamasındadır.

Oyunumuzdan Görüntüler

CarX Highway Racing MOD APK

Kurulumu

CarX Highway Racing v1.38 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.CarXTech.highWay” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CarX Highway Racing v1.38 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

CarX Highway Racing 1.38 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

CarX Highway Racing 1.38 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 18/01/2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir