CASE Animatronics Korku Oyunu v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

CASE Animatronics Korku Oyunu v1.0 FULL APK, korku, gerilim türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Azur Interactive Games Limited stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız polis merkezi içinden kurtulamaya çalışmaktır. Oyun henüz ülkemiz TÜRKİYE için sunulmadığından erken erişim ve tüm ücretli özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dedektifi belalı ortamdan kurtarabilirsiniz. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Karanlık ortamlar, garip bir yaratık, ürkütücü sesler ve dahası sizleri bekliyor. CASE Animatronics Korku Oyunu v1.0 sürümünde sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. CASE: Animatronics – Horror game! Play Store’da henüz ülkemiz için sunulmamıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

CASE Animatronics Korku Oyunu v1.0 FULL APK İNDİR – 30MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

CASE Animatronics Korku Oyunu v1.0 SD DATA İNDİR – 88MB

Kurulumu

CASE Animatronics Korku Oyunu v1.0 SD DATA dosyamızı indirip rar çıkaralım “com.aleson.casefiveanimatronicsfnaf” ve Android/obb klasörüne atalım.(obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CASE Animatronics Korku Oyunu v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 23/01/2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir