CHUCHEL v1.0.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

CHUCHEL v1.0.2 FULL APK, zaman geçirten, keyifli ve uğraştıran oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Amanita Design firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız garip karakterler ile bulunduğunuz karmaşık evren içinde kıymetli kirazın peşinden gitmek ve ona ulaşmaya çalışmaktır. Uzun soluklu oyun yapısı, karmaşık oyun evreni, çözmeniz gereken olaylar, sizi ortama bağlayan kaliteli müzikler ve dahası sizleri bekliyor. Dikkat duyunuzu ve görme yeteneğinizi sınayacak nadir yapımlardan birisidir. Vurun, kırın, birleştirin birçok kontrol parmaklarınızın ucundadır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. CHUCHEL Play Store’da 19.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

CHUCHEL v1.0.2 FULL APK İNDİR – 55MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

CHUCHEL v1.0.2 SD DATA İNDİR – 597MB

Kurulumu

CHUCHEL v1.0.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “air.com.amanitadesign.chuchel.gp” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CHUCHEL v1.0.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir