City Island Airport v2.6.2 MOD APK – PARA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

City Island Airport v2.6.2 PARA HİLELİ APK, inşa etme, yönetim ve işletme türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Sparkling Society firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz ada üstüne havaalanları, yerleşim yerleri kurmak ve para kazanmaya çalışmaktır. City Island Airport içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm inşa işlerini rahatça yapabilir, görevleri tamamlayıp, adalarınızı rahatça düzenleyebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, halkınız, onlarca göre ve dahası sizleri bekliyor. City Island Airport v2.6.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. City Island Airport Play Store’da 70.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

BİLGİLENDİRME : oyun içinde para ve elmas harcadıkça artar.

City Island Airport v2.6.2 MOD APK İNDİR – 42MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

City Island Airport v2.6.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

City Island Airport 2.6.2 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

City Island Airport 2.6.2 altın hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz daima artar.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir