CN Superstar Soccer Goal v1.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

CN Superstar Soccer Goal v1.0.0 PARA HİLELİ APK, Cartoon Network ve futbol oyunlarını seven hocalarımın kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını dünyaca ünlü çizgi dizi kanalı olan Cartoon Network firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız çizgi dizi karakterleri ile bulunduğunuz futbol maçlarında rakibinizi yenerek turnuvaları kazanmaktır. CN Superstar Soccer: Goal!!! içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz futbolcu kahramanı satın alabilir, istediğiniz gibi geliştirip, tüm futbol sahalarında oynayabilirsiniz… CN Superstar Soccer Goal resmi bir Cartoon Network oyunu olduğu için Adventure Time, Steven Universe, Sürekli Dizi, Muhteşem Gumball Dünyası, Kafadar Ayılar, Clarence ve Uncle Grandpa gibi dizinlerin kahramanları bizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalites iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. CN Superstar Soccer Goal Play Store’da 8.79TL’dir yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

CN Superstar Soccer Goal v1.0.0 MOD APK İNDİR – 28MB

CN Superstar Soccer Goal v1.0.0 SD DATA İNDİR – 124MB

Kurulumu

CN Superstar Soccer Goal v1.0.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.turner.superstarsoccer2” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

CN Superstar Soccer Goal v1.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

CN Superstar Soccer Goal 1.0.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

NOT : oyun içinde rahatça harcama yapabilmek için minimum miktarda altına sahip olmanız gerekiyor ardından harcadıkça maddi birimleriniz artacaktır asla azalmaz.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 22/01/2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir