Construction Simulator 2 v1.01 MOD APK – PARA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Construction Simulator 2 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine hem güncel hemde sorunsuz bir sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü Astragon Entertainment GmbH firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız iş makinesi ile bulunduğunuz şehir içinde inşaatlar yaparak para kazanmaktır. Construction Simulator 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm araçları satın alabilir, şehir içinde rahatça ilerleyebilir ve tüm görevleri bitirebilirsiniz. Tamamı lisanslı gerçek markalara ait araçlar, onlarca görev, zorlu hava şartları ve dahası sizleri bekliyor. Caterpillar, Liebherr, Palfinger, Bell Equipment, STILL ve ATLAS markalarına ait 36 lisanslı araç parmaklarınızın ucunda olacaktır. Construction Simulator 2 v1.01 onlarca hatanın düzeltildiği söylenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Construction Simulator 2 Play Store’da 17.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Construction Simulator 2 MOD APK İNDİR

KURULUMU

BİLGİLENDİRME : bazı cihazlarda yaşanan LİSANS SORUNUNU hallettim, yeter ki kurulumu tam olarak yapın, oyun sorunsuzdur.

Construction Simulator 2 v1.01 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.astragon.cs2016” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Construction Simulator 2 v1.01 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Construction Simulator 2 1.01 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI : oyun bazı cihazlarda ekran hatası verebilir, güncelleme bekleyin, yapımcı kaynaklıdır.

UYARI : Cihaz sürümünün minimum Android 5.0+ üzeri olması gereklidir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir