Double Head Shark Attack 2.8 Para Hileli Mod Apk indir

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

GeliştiriciBigCode® Games
Sürüm:2.8
Kategori:Hileli Oyunlar / Aksiyon Oyunları
Boyut:30.5 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBDouble Head Shark Attack, canlıları yiyerek ilerlediğiniz bir aksiyon oyunudur. Sitemizde daha önce bir kaç tane Hungry Shark oyununa yer vermiştik, öncelikle şunu söylemeliyim ki bu oyunlar tek bir geliştirici tarafından sunuluyor gibi görünse de aslında mağazalarda gördüğünüz birbirinden farklı tüm Hungry Shark oyunlarının yapımcıları da değişiyor. Bu kez de BigCode® Games tarafından geliştirilmiş olan bu oyunda yine denizdeki insanları ve diğer canlıları yiyerek köpek balığını büyüteceğiniz bir macera sizi bekliyor.

Oyunun en sevdiğim yanı diğer Hungry Shark oyunlarına göre bunda köpek balığının çok daha hızlı hareket etmesi oldu. Yani bir avı yakalamak istediğinizde çok kıvrak hareketler sergileyerek ona ulaşabiliyorsunuz. Sürekli olarak beslenmeniz ve size zarar vermek isteyen etkenlere karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Siz insanlar için acımasız olabilirsiniz ancak bulunduğunuz deniz de sizin için tehlikelerle dolu. Paranız ile hem yeni köpek balıkları satın alabiliyorsunuz hem de tıpkı bir araba modifiye eder gibi köpek balığınız üzerinde değişiklikler yapabiliyorsunuz yegenlerim.Double Head Shark Attack 2.8 Para Hileli Mod Apk indir
Double Head Shark Attack 2.8 Para Hileli Mod Apk indir
Double Head Shark Attack 2.8 Para Hileli Mod Apk indir
Double Head Shark Attack 2.8 Para Hileli Mod Apk indir
Double Head Shark Attack 2.8 Orjinal Apk indir – (20.5 MB)
Double Head Shark Attack 2.8 Hileli Mod Apk indir – (30.5 MB)
Double Head Shark Attack 2.8 OBB indir – (113 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Para hileli modda oynamak için önce Double Head Shark Attack 2.8 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan com.bigcodegames.doubleheadsharkattack klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 04/12/2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir