Extreme Landings Pro v1.3.0.1 FULL APK – SD DATA

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Extreme Landings Pro v1.3.0.1 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını RORTOS stüdyosunun üstlendiği uçak simülasyon oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm mükemmel bir oyundur. Amacınız seçip kontrol ettiğiniz uçak ile size verilen görevler doğrultusunda ilerlemektir. 36 zorlu bölüm, onlarca hava alanı, farklı uçaklar ve dahası sizleri bekliyor… Başarılı bir oyun olduğunu bilmenizi isterim fizik motoru oldukça gerçekçidir. Hava durumu raporu, radar, motor kontrol, fren sistemi ve dahası parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve dokunmatik ile sağlanmaktadır. Extreme Landings Pro Play Store’da 22,17TL’dir 3.400’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Extreme Landings MOD APK APK

Kurulumu

Extreme Landings Pro v1.3.0.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “it.rortos.extremelandingspro” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Extreme Landings Pro v1.3.0.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir