Farming Simulator 16 1.1.1.6 Para Hileli Mod Apk indir

0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

GeliştiriciGIANTS Software
Sürüm:1.1.1.6
Kategori:Hileli Oyunlar / Simülasyon Oyunları
Boyut:15.5 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBFarming Simulator 16, tarımla ilgili her şeyi yapacağınız başarılı bir simülasyon oyunudur. Simülasyon oyunu severler için geliştirilen muhteşem grafiklere sahip Farming Simulator 16 oyunu incelerken en çok keyif aldıklarımdan birisi oldu. Oyunda bir çiftlik kuruyorsunuz ve bu çiftlikte para kazanmak adına işler yapıyorsunuz. Tam 50 adet gerçek markalara ait lisanslı traktör, kamyon ve diğer iş makinalarını yöneteceğiniz bu oyunda sürekli olarak farklı işler yaptığınızdan sıkılacağınızı sanmıyorum. Ürettiğiniz hasatları, elde ettiğiniz odunları kendiniz satıyorsunuz yani işinizden kazanmak için tüm işlemleri sizler yapıyorsunuz.

Oyunda kontrollerin çok kolay olduğunu söyleyebilirim fakat tek eksiği şuanda Türkçe dil desteği olmaması gibi görünüyor. Oyunda diğer iş makinalarını almak, Farming Simulator 16’yı daha eğlenceli hale getirmek için paranızı kullanmanız gerekiyor. Size sunduğum para hileli mod apk sayesinde istediğiniz iş makinasını hemen alabileceksiniz ve böylece çiftliğinizi çok daha kolayca geliştirebileceksiniz. Sizde ücretsiz olarak Farming Simulator 16 indirin ve eğlenceye başlayın! Farming Simulator 16 1.1.1.6 Para Hileli Mod Apk indir
Farming Simulator 16 1.1.1.6 Para Hileli Mod Apk indir
Farming Simulator 16 1.1.1.6 Para Hileli Mod Apk indir
Farming Simulator 16 1.1.1.6 Para Hileli Mod Apk indir
Farming Simulator 16 1.1.1.6 Hileli Mod Apk indir – (15.5 MB)
Farming Simulator 16 1.1.1.6 OBB indir – (127.3 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Para hileli modda oynamak için önce Farming Simulator 16 1.1.1.6 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan com.giantssoftware.fs16 klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir