Farming Simulator 16 v1.1.0.5 MOD APK – PARA HİLELİ

No image
1.0/5 Oylar: 1
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Farming Simulator 16 v1.1.0.5 PARA HİLELİ APK, çiftlik işletme ve araç sürme oyunlarını sevenlerin kesinlikle oynamaları gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını GIANTS Software stüdyosunun üstlendiği mobil platformun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız çiftlik araçları ile araziniz üzerinde ekim-biçim yaparak para kazanmaktır. Farming Simulator 16 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz tarım makinesini satın alabilir çiftliğinizi kolayca büyütebilirsiniz… Tarlalara ekebileceğiniz farklı tohumlar, onlarca markanın lisanslı tarım araçları, geniş oyun evreni ve dahası sizleri bekliyor.. New Holland, Case IH, Ponsse, Lamborghini, Horsch, Krone, Amazone, MAN ve dahası parmaklarınızın ucunda olacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Farming Simulator 16 Play Store’da 14.00TL’dir 16.400’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Farming Simulator 16 MOD APK

Kurulumu

Farming Simulator 16 v1.1.0.5 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.giantssoftware.fs16” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Farming Simulator 16 v1.1.0.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Farming Simulator 16 v1.1.0.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kayıtlı olan profil üzerinden ilerleyin. (yeni profil açarsanız hile aktif olmaz)

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir