FarmVille : Harvest Swap v1.0.774 MOD APK – PARA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

FarmVille : Harvest Swap v1.0.774 PARA HİLELİ APK, dünyaca ünlü çiftlik oyunu olan FarmVille’nin mobil platform için uyarlanmış farkı bir versiyonudur Candy Crush Saga sevenlerin kesinlikle denemesi gerektiğini düşündüğüm mükemmel bir oyundur. FarmVille : Harvest Swap içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız elmas hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede ölümsüz olabilir tüm bölümleri rahatlıkla bitirebilirsiniz. Amacınız konunun başında da dediğim gibi Candy Crush Saga oyunundaki gibidir aynı 3 ögeyi birleştirip sizden istenilenler doğrultusunda bölümleri bitirmeye çalışıyorsunuz. Yüzlerce zorlu bölüm, çiftlik için yapmanız gereken onlarca görev ve dahası… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. FarmVille : Harvest Swap  Play Store’da 16.000’den fazla indirilmiştir.
 
FarmVille : Harvest Swap v1.0.774 MOD APK İNDİR – 50MB
Kurulumu
FarmVille : Harvest Swap v1.0.774 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.
FarmVille : Harvest Swap 1.0.774 hile apk : oyuna giriş yaptığınızda sahip olduğunuz elmas ile para satın alın hem paranız artar hem elmasınız. Kısacası harcadıkça elmas ve paranız artar eksilmez.
UYARI : elmas ile para satın alırken en düşük değerden başlayıp elmas miktarınızı arttırmanız gerekiyor aksi halde pahalı para paketlerini alamazsınız.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir