Fishdom: Deep Dive 2.6.7 Para Hileli Mod Apk indir

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

GeliştiriciPlayrix Games
Sürüm:2.6.7
Kategori:Hileli Oyunlar / Beceri Oyunları
Boyut:17.8 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBFishdom: Deep Dive, zorluk derecesi yüksek bir eşleştirme oyunudur. Bu kez şekerleri ya da meyveleri değil denizlerde, bulunan taşları ve diğer motifleri eşleştireceksiniz. Oyunun günümüzdeki eşleştirme oyunlarından biraz daha geride kaldığını söylemek mümkün. Çünkü hepimizin bildiği gibi artık eşleştirme oyunları yüksek grafik kalitesine ve Türkçe dil desteğine sahip fakat bu oyunda bunlar maalesef bulunmuyor. Ancak Fishdom: Deep Dive oyunu için vasatta diyemeyeyiz bu tür oyunları seven kişilerin beğenesini kazanabilecek kadar iyi bir şekilde geliştirilmiş.

Oyunda genel olarak aslında iki adet mantık bulunuyor. Bir tanesi sizin kendi sahip olduğunuz akvaryumdur. Bu akvaryumu isteidiğiniz gibi büyütebiliyorsunuz ve yeni balıkları buraya dahil edebiliyorsunuz. Diğeri ise oyunun aslında genel konusu olan eşleştirme mantığıdır. Fakat bu oyundaki eşleştirme diğerlerine göre çok daha farklı şekilde yapılandırılmış. Yine diğer oyunlardaki gibi sınırlı hamle sayınız bulunuyor lakin bölümlerde size verilen görev kapalı olan kutuları açmak oluyor. Tüm kutuları açtığınızda bölümü tamamlıyorsunuz, eğer bölümde hamle sayınız erken tükenirse korkmanıza gerek yok! Benim verdiğim hileli mod ile sürekli hamle sayısı satın alıp takviye yapabilirsiniz.Fishdom: Deep Dive 2.6.7 Para Hileli Mod Apk indir
Fishdom: Deep Dive 2.6.7 Para Hileli Mod Apk indir
Fishdom: Deep Dive 2.6.7 Para Hileli Mod Apk indir
Fishdom: Deep Dive 2.6.7 Para Hileli Mod Apk indir
Not: Oyuna girdikten sonra sol taraftaki ayarlar ikonuna bastıktan sonra sağ alttaki yuvarlak bayrağa basarak İngilizce dile çevirebilirsiniz.

Fishdom: Deep Dive 2.6.7 Orjinal Apk indir – (17.7 MB)
Fishdom: Deep Dive 2.6.7 Hileli Mod Apk indir – (17.8 MB)
Fishdom: Deep Dive 2.6.7 OBB indir – (94.5 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Para hileli modda oynamak için önce Fishdom: Deep Dive 2.6.7 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan com.playrix.fishdomdd.gplay klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/data/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir