Flight Simulator 2017 FlyWings HD v5.0.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Flight Simulator 2017 FlyWings HD v5.0.3 FULL APK, uçak simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel ve HD sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Thetis Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz görevlerde uçuşlar yapmak ve bölümleri tamamlamaktır. Flight Simulator 2017 FlyWings HD her ne kadar kullanıcılarına ücretli olarak sunulsa da oyun içindeki birçok uçak kullanıma kapalıydı bu yüzden MOD APK yani tüm uçak, bölüm, bölge ve dahasının kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz uçak, helikopter, uzay gemisini kullanabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, bitmek bilmeyen görevler, farklı ortamlar ve dahası sizleri bekliyor. Flight Simulator 2017 FlyWings HD v5.0.3 sürümünde yeni uçaklar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Flight Simulator 2017 FlyWings HD Play Store’da 11.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Flight Simulator 2017 FlyWings HD v5.0.3 MOD APK İNDİR – 26MB

Flight Simulator 2017 FlyWings HD v5.0.3 SD DATA İNDİR – 242MB

Kurulumu

Flight Simulator 2017 FlyWings HD v5.0.3 SD DATA dosyamızı rardan çıkaralım “com.thetisgames.googleplay.flywings2017flightsimulator.paid” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Flight Simulator 2017 FlyWings HD v5.0.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Flight Simulator 2017 FlyWings HD 5.0.3 hile apk : oyun içindeki tüm uçak, görev ve bölgelerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir