Grim Soul Dark Fantasy Survival v1.2.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Grim Soul Dark Fantasy Survival v1.2.0 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma ve macera türündeki oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Brickworks Games ve KEFIR firmalarının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde kendi yaşam alanınızı inşa etmek ve düşmanlarınıza karşı savaşmaktır. Grim Soul Dark Fantasy Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, bedava craft hileli, split hileli, seviyenizin yettiği tüm eşyaların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz eşyaları kolayca üretip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Keşfedilmeyi bekleyen bölgeler, tehlikeli düşmanlar, uzun soluklu oyun yapısı, onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. Grim Soul Dark Fantasy Survival v1.2.0 sürümünde yeni bölgeler ve eşyalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Grim Soul Dark Fantasy Survival Play Store’da 190.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Grim Soul Dark Fantasy Survival MOD APK

Kurulumu

Grim Soul Dark Fantasy Survival v1.2.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 1.2.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, paranız eksi değerlere düşer.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 1.2.0 craft hile apk : oyun içinde eşyaları dilediğiniz gibi craft edebilirsiniz, malzeme gerekmez.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 1.2.0 eşya dayanıklılığı hile apk : oyun içinde kullandınız ekipmanlar her zaman sağlam kalır.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 1.2.0 split hile apk : oyun içinde split yaparak eşyalarınızı çoğaltabilirsiniz.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 04/12/2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir