Grim Soul Dark Fantasy Survival v1.5.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Grim Soul Dark Fantasy Survival v1.5.2 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma ve macera türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Brickworks Games ve KEFIR firmalarının ortaklaşa üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz karanlık oyun evreni içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Grim Soul Dark Fantasy Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, bedava craft hileli, split hileli, seviyenizin yettiği tüm eşyaların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz eşyaları kolayca üretip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, gelişmiş craft sistemi, bitmek bilmeyen mücadeleler ve dahası sizleri bekliyor. Grim Soul Dark Fantasy Survival v1.5.2 sürümünde kalkan eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Grim Soul Dark Fantasy Survival Play Store’da 240.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Bilgilendirme : daha öncede hileli olarak oynuyorsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, eski hileli oyunu silmeden yeni sürüm hileli apk dosyasını kurun.

UYARI : oyun içinde craft ettiğiniz eşyalar üzerinizde görünmezse, eski eşyanızı giyin ve görünmeyen ürünü ekipmanı silin yoksa oyununuz bozulur. Baştan başlamak zorunda kalırsınız.

Grim Soul Dark Fantasy Survival v1.5.2 MOD APK İNDİR – 75MB

Kurulumu

Grim Soul Dark Fantasy Survival v1.5.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 1.5.2 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, paranız eksi değerlere düşer.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 1.5.2 craft hile apk : oyun içinde eşyaları dilediğiniz gibi craft edebilirsiniz, malzeme gerekmez.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 1.5.2 eşya dayanıklılığı hile apk : oyun içinde kullandınız ekipmanlar her zaman sağlam kalır.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 1.5.2 split hile apk : oyun içinde split yaparak eşyalarınızı çoğaltabilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir