Guild of Heroes Fantasy RPG v1.61.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Guild of Heroes Fantasy RPG v1.61.1 MEGA HİLELİ APK, savaş, mücadele ve RPG oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Play Today stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek, seviye atlamak ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Guild of Heroes Fantasy RPG içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, seri skill yani özel yetenek kullanma hileli, otomatik oynanış açık, sınırsız can iksiri, ücretsiz çanta genişletme olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakiplerinize karşı her zaman önde olabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, kullanabileceğiniz onlarca silah, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Guild of Heroes Fantasy RPG v1.61.1 sürümünde yeni kıyafetler ve etkinlikler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Guild of Heroes Fantasy RPG Play Store’da 145.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Bilgilendirme : daha öncede hileli olarak oynuyorsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, eski hileli oyunu silmeden yeni sürüm hileli apk dosyasını kurun.

BİLGİLENDİRME : bu sürümde para ve elmas hilesi de ekledim, dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz (fazla abartmayın), para-elmas miktarınız azalmaz ve her şeye yeter.

Guild of Heroes Fantasy RPG v1.61.1 MOD APK İNDİR – 71MB

Kurulumu

Guild of Heroes Fantasy RPG v1.61.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Guild of Heroes Fantasy RPG 1.61.1 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz.

Guild of Heroes Fantasy RPG 1.61.1 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz.

Guild of Heroes Fantasy RPG 1.61.1 skill hile apk : oyun içinde seri skill yani özel vuruşlarınızı kullanabilirsiniz.

Guild of Heroes Fantasy RPG 1.61.1 otomatik oynanış hile apk : oyun içindeki otomatik oynanış özelliğinin kilidi açıktır.

Guild of Heroes Fantasy RPG 1.61.1 can iksiri hile apk : oyun içinde can iksiri miktarınız önemli değildir, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir