Gunship Battle Helicopter 3D v2.2.4.3 MOD APK – PARA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Gunship Battle Helicopter 3D v2.2.4.3 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını JOYCITY stüdyosunun üstlendiği savaş, askeri ve hava araçları olan helikopter-uçak oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak veya helikopter ile size verilen görevler doğrultusunda ilerleyip hedefleri vurmak ve bölümü tamamlamaktır. Gunship Battle Helicopter 3D içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz savaş aracını satın alabilir istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, tehlikeli düşmanlar, gelişmiş hava araçları, bol ateşli silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Gunship Battle Helicopter 3D Play Store’da 1.594.000’den fazla indirilmiştir.
Oyunumuzdan Görüntüler
Gunship Battle MOD APK
Kurulumu
Gunship Battle Helicopter 3D v2.2.4.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.
Gunship Battle Helicopter 3D 2.2.4.3 altın hile apk : oyun içinde gerçek parayla altın satın alma bölümüne giriş yapın ve dilediğiniz altın miktarına dokunun artık altınlar sizindir.
Gunship Battle Helicopter 3D 2.2.4.3 para hile apk : sınırsız altın hilesi ile dilediğiniz kadar oyun parası satın alabilirsiniz.
Gunship Battle Helicopter 3D 2.2.4.3 bilet hile apk : sınırsız altın hilesi ile dilediğiniz kadar bilet satın alabilirsiniz.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
21720 - Beta 240M - 25/11/2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir