Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Yazımızda HayDay Hilesi Sınırsız Para ve Elmas Hilesi 2016 anlatılmaktadır hile linkini yazının en altında bulabilirsiniz. Hay Day Hile Mod Apk İndir, Hay Day hilesi İndir, Hay Day Para Hilesi İndir, Hay Day Mod Apk Download Sayfasını İnceliyorsunuz.   Kendi tarlanızı ekip biçmek, kendinize bir çiftlik kurmak hiç bu kadar zevkli olmamıştı!
Bu hile ile Hay Day oyununda sınırsız elmas ve paraya sahip olabilirsiniz. Bütün tablet ve android cihazlarda çalışır (Test edilmiştir).
Hay day elmas ve para hilesi SGS4, Galaxy Note 3 ve Galaxy TAB 2 üzerinde test edilmiş olup herhangi bir hata vermeden çalışmıştır.
Hay day elmas hilesi için indireceğiniz Hay day hilesi kolay kullanımı sayesinde istediğiniz kadar sınırsız Hay Day elmas ve para üretebilirsiniz.
Bir oyun düş edin inek, domuz, tavşan, kedi, köpek, koyun ve daha bir çok aşırı hayvanı besleyebiliyor sunuz. Hay day işte bahsettiğimiz oyunun adı bu. Oyunda sebze, meyve, yetiştirip, makineler yardımıyla pastalar yapabilir ya da olduğu bu gibi kapınızın önündeki size ait pazarda satabilirsiniz. Hayday Elmas hilesi de tam şekilde burada devreye giriyor, bu hile oyunda parasız elmas sahibi olmanızı sağlamakta. Oynayanlar bilir bazı öğeleri üretmek için saatlerce hatta günlerce beklememiz gerekebilir. işte elmas hilesi indir hay day da sizlere sınırsız elmas vererek bu üretimleri anında yapmanıza yardımcı oluyor. Bu hileyi kullanıp ücretsiz alacağınız elmaslar yardımı ile üretimleri hiç beklemeden yapabilir çiftliğinizi hızlı bir biçimde geliştirebilirsiniz. şuan paylaşmış olduğumuz hayday sınırsız elmas hak yabancı hak  sitelerden alınmış olup Türk kullanıcılarla paylaşılmaktadır. Hilemiz android apk cihazlarda denenmiştiri
Hay Day apk indirmek için tıklayın.
Ustteki yazıyı tıkladıktan sonra5 sn bekleyip devam et tıklayın ve oyun karsınıza cıkacaktır.

Hay Günü çiftlik kurma oyunu son derece keyifli bir gün. Bu oyun facebook oyunu ile özdeşleşmiş çok daha fazla kaliteli yapısıyla öne çıkıyor. Oyunda çiftlik geliştirmek gibi daha açılır yeni kategoriler ve sürekli üretim yapabilen Bu kategoride büyüdü. Çok uzun vadeli ve ayrıntılı oyun.
Sow ve toplama
bitmiş ürünler satan para kazanın
Fırın, süt, takım tezgahları ve yer bu tür oluşturmak için
tavuk, inek, domuz, yetiştirmek mümkün kuzu, balık
üretilen çeşitli gıda ürünleri yapmak için
Yeni Bültenleri

• alt uç cihazlarda Geliştirilmiş performans
• Düzeltilmiş SSS
Önceki güncelleme:
Derby Ligler: Yeni Ne Var!
•, yarış derbisinde ilk üç girin üst lige yükselecek
, görev ve kupa ödülü üst ligde • Daha atları
Sen seçebilirsiniz • Derby için
• liderler ve yardımcısı liderleri derbi noktalarının tüm üyelerini gösterebilir
Birçok yeni dekor olarak özel ödül derby 
indir

(Hay_Day_v1.27.128.apk)

 (77.7 MB)

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir