Hill Climb Racing 2 v1.3.0 MOD APK – PARA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Hill Climb Racing 2 v1.3.0 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü Fingersoft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ve komik karakter ile bulunduğunuz engebeli yollarda daima ileri doğru giderek rakiplerinizden önce bitiş çizgisine varmaktır. Hill Climb Racing 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm araçların kilidini açabilir, istediğiniz gibi geliştirip yolların kralı olabilirsiniz. Hill Climb Racing 2 v1.3.0 sürümünde yeni araç (TANK), bölüm (KIŞ) ve yeni modlar eklenmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hill Climb Racing 2 yeni olduğu için Play Store’da 1.300.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Hill Climb Racing 2 MOD APK İNDİR

KURULUMU

Hill Climb Racing 2 v1.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hill Climb Racing 2 1.3.0 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Hill Climb Racing 2 1.3.0 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarı azalmaz daima artar.

NOT : oyun içinde rahatça harcama yapabilmek için minimum miktarda elmas veya altına sahip olmanız gerekiyor ardından harcadıkça maddi birimleriniz artacaktır asla azalmaz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir