Infinite Flight Simulator v18.03.0 MOD APK – Tüm Uçaklar Açık

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Infinite Flight Simulator v18.03.0 FULL APK, uçuş simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Flying Development firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz bölümde görevleri tamamlamak için kalkışlar ve inişler yapmaktır. Infinite Flight Simulator içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm uçak ve bölümleri kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, binlerce kilometreye denk gelen bölgelerde uçuş yapabilirsiniz. Tamamı gerçek modellerde onlarca uçak, zorlu görevler, detaylı kokpit görünümleri ve dahası sizleri bekliyor. Infinite Flight Simulator v18.03.0 sürümünde Bombardier CRJ900 uçağı eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Infinite Flight Simulator Play Store’da 26.99TL’dir 50.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Infinite Flight Simulator FULL APK

KURULUMU

Infinite Flight Simulator v18.03.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Infinite Flight Simulator 18.03.0 uçak hile apk : oyun içinde bulunan tüm ücretli uçaklar kullanıma açıktır, tek yapmanız gereken uçağı seçip “Download” butonuna basmaktır.

Infinite Flight Simulator 18.03.0 bölüm hile apk : oyun içinde bulunan tüm ücretli bölümler kullanıma açıktır, tek yapmanız gereken bölümü seçip “Download” butonuna basmaktır.

UYARI : oyunu kurabilmek için cihazınızın Android sürümü 5.0 veya üstü olmalıdır.

NOT : uçak ve bölümleri açabilmek için aktif internet bağlantısı gereklidir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir