KİNGDOM TWO CROWNS V1.1.5 MOD APK FULL– PARA HİLELİ

0/5 Oy yok
Geliştirici
android
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Kingdom Two Crowns v1.1.5 PARA HİLELİ APK, krallık kurma, yönetim ve strateji türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Raw Fury firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kral karakteri ile bulunduğunuz topraklarda yeni bir yerleşim alanı kurmak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve halkınızı korumaktır. Kingdom Two Crowns içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede inşaat işlerini kolayca bitirebilir, düşman baskınlarına karşı her zaman hazır olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yaratık akınları, inşa edilecek yapılar, keşfetmeniz gereken topraklar ve dahası sizleri bekliyor. Kingdom Two Crowns v1.1.5 sürümünde askeri güçleriniz için yenilikler yapılmış olup, hata düzenlemelerine yer verilmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Kingdom Two Crowns Play Store’da 72.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Hile hakkında : oyun içinde inşa etme, geliştirme ve ekipmanlar için istediğiniz gibi para – elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir, her zaman yeter.

[HİLELİ] Kingdom Two Crowns v1.1.5 FULL APK İNDİR – 24MB

KURULUMU

Kingdom Two Crowns v1.1.5 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rawfury.kingdom2crowns” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Kingdom Two Crowns v1.1.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Kingdom Two Crowns 1.1.5 para hile apk : oyun içinde paranız yetmese bile inşa etme ve geliştirme işlerini yapabilirsiniz.

Kingdom Two Crowns 1.1.5 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız yetmese bile inşa etme ve geliştirme işlerini yapabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir