Last Day on Earth Survival v1.9.9 build 433 MOD APK – MEGA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Last Day on Earth Survival v1.9.9 build 433 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını KEFIR firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz açık dünya içinde zombilere karşı mücadele etmek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Last Day on Earth Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, split hileli, bedava craft hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olup düşmanlarınızı ve zombileri kolaylıkla etkisiz hale getirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, zombi baskınları, kullanabileceğiniz onlarca eşya ve dahası sizleri bekliyor. Last Day on Earth Survival v1.9.9 build 433 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Last Day on Earth Survival Play Store’da 2.530.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Last Day on Earth Survival MOD APK

AŞAĞIDAKİ LİSTEYE DİKKAT EDİN

ÖNEMLİ – Listedeki ürünleri craft etmeyin.Horse SaddleKevlar HelmetKevlar Body ArmorKevlar TrousersKevlar BootsMortarMetal PipeAssault HelmetAssault Body ArmorAssault TrousersAssault BootsATV TransmissionC-4 ExplosiveClan BannerExplosive MaterialTactical BackpackHand PumpRepair StationZombie TruckChemistry StationS&W MagnumLand MineMI24Electronics LabThe DragunovMetal Cutter

Kurulumu

Last Day on Earth Survival v1.9.9 build 433 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Last Day on Earth Survival 1.9.9 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız daima artar.

Last Day on Earth Survival 1.9.9 craft hile apk : oyun içinde tüm eşyaları gereksinimleri olmadan oluşturabilirsiniz.

Last Day on Earth Survival 1.9.9 split hile apk : oyun içindeki birçok eşyayı split yaparak çoğaltabilirsiniz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 19/01/2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir