Left to Survive PvP Zombie Shooter v1.1.0 MOD APK – MERMİ HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Left to Survive PvP Zombie Shooter v1.1.0 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve zombilere karşı mücadele oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını My.com B.V. firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz görevlerde karşınıza çıkan zombileri etkisiz hale getirmek ve ulaşmanız gereken noktaya gitmektir. Left to Survive PvP Zombie Shooter içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede zombileri mermi yağmuruna tutabilir ve görevlerde üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen çatışmalar, saldırgan zombiler, arkadaşlarınız ve dahası sizleri bekliyor. Left to Survive PvP Zombie Shooter v1.1.0 sürümünde yeni silahlar, görevler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Left to Survive PvP Zombie Shooter Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Left to Survive MOD APK

Kurulumu

Left to Survive PvP Zombie Shooter v1.1.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.glu.zbs” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Left to Survive PvP Zombie Shooter v1.1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Left to Survive PvP Zombie Shooter 1.1.0 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz azalmaz.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
21720 - Beta 240M - 31/10/2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir