Mayhem Combat Arena Dövüşü v1.5.4 MOD APK – PARA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Mayhem Combat Arena Dövüşü v1.5.4 PARA HİLELİ APK, kıyasıya dövüş ve mücadele oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Vivid Games S.A. firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan mükemmel oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümlerde karşınıza çıkan rakiplerinizi bir güzel dövmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Mayhem Combat Arena Dövüşü içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz kadar sandık açabilir, karakterlerinizi-silahlarınızı geliştirebilir, düşmanlarınıza karşı her zaman üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen dövüşler, farklı oyun modları, özel yeteneklere sahip karakterler ve dahası sizleri bekliyor. Mayhem Combat Arena Dövüşü v1.5.4 sürümünde yeni kahraman, oyun modu, eşyalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Mayhem Combat – Fighting Game Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Mayhem Combat Arena Dövüşü MOD APK

Kurulumu

Mayhem Combat Arena Dövüşü v1.5.4 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.vividgames.metalfist” ve Android/obb klasörüne atalım.

Mayhem Combat Arena Dövüşü v1.5.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mayhem Combat Arena Dövüşü 1.5.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda mavi para biriminiz sınırsızdır, istediğiniz kadar kasa açabilir, bozdurup altına sahip olabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
22431 - Varies with device Varies with device 4.4 and up 23/11/2020
22312 - 3.7.4 47M 5.0 and up 10/11/2020
21720 - Beta 240M - 04/12/2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir