Miracle Run 1.5 Para Hileli Mod Apk indir

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

GeliştiriciPandazor
Sürüm:1.5
Kategori:Hileli Oyunlar / Aksiyon Oyunları
Boyut:109 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBMiracle Run, korkunç yaratıklardan kaçacağınız bir oyundur. Oyunun hikayesine göre köyde keyifli bir yaşam süren küçük çocuk azrail görünümünde bir yaratıkla karşılaşıyor ve ondan kaçmaya başlıyor. Fakat bu ilerleyiş sadece bir azrailden kaçış değil çünkü karşısına onlarca düşman çıkacak ve her düşmanı öldürmek için de başka bir yol denemesi gerekiyor. İşte siz de bu küçük çocuğu kontrol edeceksiniz ve yaratıklardan kurtulmak için özel güçlerinizi kullanacaksınız. Oyuna ilk girişte küçük bir eğitim modunda nasıl savunma yapacağınızı öğreneceksiniz.

Örneğin karşınıza siyah canavar çıktığında canavara doğru ekranda parmağınızı kaydırmanız gerekiyor ya da sarı renkli yaratık çıkarsa parmağınızı yukardan aşağı doğru kaydırmalısınız. Bu size ilk başta çok kolay gelse bile hem aksiyonun yüksek olmasından hem de oyunun gittikçe hızlanmasından dolayı karıştırabiliyorsunuz ve oyunu kaybedebiliyorsunuz. İyice alıştığınızda Miracle Run sizin için çok daha eğlenceli bir hale gelecektir yegenlerim, hemen indirip denemelisiniz!Miracle Run 1.5 Para Hileli Mod Apk indir
Miracle Run 1.5 Para Hileli Mod Apk indir
Miracle Run 1.5 Para Hileli Mod Apk indir
Miracle Run 1.5 Para Hileli Mod Apk indir
Miracle Run 1.5 Orjinal Apk indir – (96.5 MB)
Miracle Run 1.5 Hileli Mod Apk indir – (109 MB)
Miracle Run 1.5 DATA indir – (11.3 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Para hileli modda oynamak için önce Miracle Run 1.5 DATA dosyasını indirerek içinden çıkan com.pandazor.miraclerun klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/data/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir