MMX Racing 1.16.9320 Para Hileli Mod Apk indir

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

GeliştiriciHutch Games
Sürüm:1.16.9320
Kategori:Hileli Oyunlar / Yarış Oyunları
Boyut:17.7 MB
Dil:İngilizce

Orjinal Apk indir – 52 MBHileli Apk indir – 54 MBMMX Racing, arazi araçları yarış yapacağınız kaliteli grafiklere sahip bir oyundur. Kendisine has bir yapısı ile mobil oyunlar arasında öne çıkan MMX Racing özellikle büyük araçlarla ilgilenen kişilerin çok seveceği bir yapım. Oyuna ilk girdiğinizde çok detaylı bir eğitim modunu geçmeniz gerekiyor. Bu eğitim modunda aracınızı nasıl kontrol edeceğinizi ve rampalarda hızını nasıl ayarlayacağınızı öğrenebiliyorsunuz. Özel bir oyun olduğu için alışması da bir zaman alıyor fakat öğrendiğinizde çok keyif alacağınıza eminim. MMX Racing’de birbirinden güzel arazi aracı bulunuyor, ilerlediğinizde bunların hepsini kullanma şansına sahip olabiliyorsunuz.

Amacınız çok basit, kısa mesafelerde yarıştığınız rakibinizi geçmek! Hatta mesafe boyundan dolayı bunun bir drag oyunu olduğunu da söyleyebiliriz. Fakat diğer drag oyunlarından farklı olarak bunda aracınızın vites atmasına değil rampalara doğru bir düşüş ve hızlanma yaparak performanslı şekilde ilerlemesine dikkat ediyorsunuz. Hileli modunu verdiğim için bu oyunda işiniz çok daha kolay olacak yegenlerim! Milyonlarca kişinin severek oynadığı bu oyunu vakit kaybetmeden sizde indirin.MMX Racing 1.16.9320 Para Hileli Mod Apk indir
MMX Racing 1.16.9320 Para Hileli Mod Apk indir
MMX Racing 1.16.9320 Para Hileli Mod Apk indir
MMX Racing 1.16.9320 Para Hileli Mod Apk indir
MMX Racing 1.16.9320 Hileli Apk indir – (17.7 MB)
MMX Racing 1.16.9320 OBB indir – (358.4 MB)

Dayı bunu nasıl kuracağım?

Para hileli modda oynamak için önce MMX Racing 1.16.9320 OBB dosyasını indirerek içinden çıkan com.hutchgames.mud klasörünü cihazınızın ana dizininden Android/obb/ klasörü içine kopyalayın. Daha sonra Hileli Apk dosyasını indirip kurun.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir