Modern Strike Online v1.18.4 MOD APK – MERMİ HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Modern Strike Online v1.18.4 MERMİ HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Game development ltd firmasının üstlendiği Android platformunun popüler FPS oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız askeri karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinizi etkisiz hale getirerek bölümü birinci olarak bitirmeye çalışmaktır. Modern Strike Online içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede düşmanlarınızı kolayca etkisiz hale getirebilir, bölüm birincisi daima siz olabilirsiniz. Modern Strike Online v1.18.4 sürümünde yeni ekipmanlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Modern Strike Online Play Store’da 475.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Modern Strike Online MOD APK (SON SÜRÜM)

KURULUMU

BİLGİLENDİRME : oyunu daha önceden hileli apk olarak oynamışsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, oyunu silmeden yeni apk dosyasını kurun ve android/obb içindeki klasörü değiştirin.

Modern Strike Online v1.18.4 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gamedevltd.modernstrike” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Modern Strike Online v1.18.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Modern Strike Online 1.18.4 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi mermi harcayabilirsiniz, mermi miktarınız azalmaz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir