Modern Warplanes v1.4 MOD APK – PARA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Modern Warplanes v1.4 PARA HİLELİ APK, uçak savaş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını GDCompany stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaş uçağı ile bulunduğunuz harita üzerinde rakiplerinizle mücadele ederek bölümde birinci olmaya çalışmaktır. Modern Warplanes içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, oyun parası ile satılan uçakların kilidini açıp, silahlarınızı istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından rakipler, güçlü uçaklar, yıkıcı silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Modern Warplanes v1.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Modern Warplanes Play Store’da 66.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Modern Warplanes MOD APK

KURULUMU

Modern Warplanes v1.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Modern Warplanes 1.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Modern Warplanes 1.4 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz daima artar.

Modern Warplanes 1.4 roket hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi roket kullanabilirsiniz, roket miktarınız azalmaz daima artar.

NOT : oyun içinde rahatça harcama yapabilmek için minimum miktarda para veya altına sahip olmanız gerekiyor ardından harcadıkça maddi birimleriniz artacaktır asla azalmaz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir