Morphite v1.0.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

No image
0/5 Oy yok
Geliştirici
--
--

Bu uygulamayı bildirin

Açıklama

Morphite v1.0.1 PARA HİLELİ APK, uzun zamandır Android platformu içinde çıkması beklenen yapımcılığını Crescent Moon Games stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik ve oynanabilirlik bakımından başarılı bulduğum mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz uzay istasyonunda düşmanlarınızla mücadele etmek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Morphite içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm ücretli kilitler açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı rahatça mücadele edebilirsiniz. Geniş oyun evreni, birbirine zıt renkler, bitmek bilmeyen görevler, kullanılabilir onlarca silah, ekipman ve dahası sizleri bekliyor. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Morphite v1.0.1 sürümünde Android için paylaşılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Morphite Play Store’da henüz sunulmamıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Morphite MOD APK

Kurulumu

Morphite v1.0.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.crescentmoongames.morphite” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Morphite 1.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Morphite 1.0.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

admin

Versiyonlar

Sürüm Boyut Gereksinimler Tarih
21720 - Beta 240M - 25/11/2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir